| Vivi123viva a întrebat:

Buna. Cum funcționează o relație sugar baby sugar daddy? Ce trebuie să facă femeia de la început? Ce așteptări are un sugar daddy? Când este normal sa îți ofere bani, înainte să vă vedeți sau după? Dau funda

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Buna user de sex feminim, sunt intalniri incheiate cu un act sexual dar de durata un fel de relatie cu benefici dar cu implicati financiare cu barbati mai in varsta, esti pregatita de asa ceva?

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

laughing aia da.Ce spui tu, barbatul ala te intretine, chirie, intretinere, mai te scoate pe undeva, mai un cadou, uneori dupa posibilitati iti lasa si bani, dar cand vrea el nu cand spui tu.

Ce spui tu deja suna a altceva laughing adica sex pe bani.Relatia asta ce intrebi tu este o relatie normala, adica ca si cum ai fi cu un barbat de varsta ta, doar ca omu fiind mult mai mare, stiind ca nu poate avea o relatie cu o femeie de anii tai, te intretine intr-un fel.

Daca ai deja casa, iti ia cadouri, te tine la scoala, si alte chestii genul asta, te tine acasa sa nu muncesti si iti cumpara el haine, ce ai nevoie, cam asta e relatia ce intrebi tu.

Ce asteptari are de la tine? Cum am spus ca si cele in cazul unui iubit de aceiasi varsta cu tine.
Ce trebuie sa faci tu? Faci ce face orice femeie cu un barbat, sex, plimbari, discutii, etc.

Daca tu vrei doar bani pentru prestatii sexuale, aia se numeste sex pe bani laughing adica nu mai esti sugar baby, esti altceva laughing iar ala nu mai e sugar dady, este un client

| Kren a răspuns:

Adică vrei să fii curvă pe bani. Unde a ajuns societatea de azi... Onlyfans, videochat, adolescente care visează la bani făcuți ușor evitând cu obstinație munca.
La tine (și la altele) nu se pune problema de moralitate pentru că nu știi ce e aia.