| Lukasssz a întrebat:

Hey baieti, va doriti o sugar mommy?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Afacerea perfecta. In filme. realitatea e diferita

| wildthing a răspuns:

Problema cu sugar mommy este ca trebuie sa prestezi. Baba daca iti da bani, vrea sa o footi. Diferenta majora intre o femeie cu sugar daddy si un barbat cu sugar mommy, este ca femeia, chiar daca nu e atrasa de mos, sta cu cracii in sus si-l lasa pe-ala sa-i dea limbi sau ce mai poate el sa-i faca, dar ca barbat, daca nu ti se scoala la baba, ce faci? ...ca nu poti sa iei mereu viagra, iti dai inima peste cap.

| Lukasssz explică (pentru wildthing):

Ii dai limbi laughing))

| wildthing a răspuns (pentru Lukasssz):

N-am nici o problema cu asta, chiar imi place mult sa dau limbi, insa doar daca imi place femeia respectiva... daca e urata, nu stiu daca pot! happy

| Lukasssz explică (pentru wildthing):

Daca are multi $$$$$$$ eu zic ca ti se scoala oricum.

| wildthing a răspuns (pentru Lukasssz):

Depinde cat de mult iti plac banii. Depidne cat de mult te "excita" banii. Eu n-am pus niciodata mare pret pe ei. Nu prea-mi pasa de bani. happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da da da vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar, una cu bani.

| Dhdhhdhfhfh a răspuns:

Deci serios pentru ultima oara spun asta în viata mea. Ăsta e site de întrebări nu de matrimoniale

| pamfilbarosanu a răspuns:

Daaaaa uwu :-)

| GabyZn a răspuns:

Da,chiar am