| Alecsaandrra a întrebat:

Ce intelegeti voi daca fostul prieten are la status " Iti mai trece pe la ureche un "buna sti ne.ar sta bine impreuna"?
L.am intrebat pentru cine este stsu si a zis ca pentru mine big grin

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cum si de ce v-ati despartit? Parerea mea este ca voi doi aveti o "dragoste cu zoampe", nu trece usor dar veti scapa odata si odata de ea. Prin asa ceva a trecut sora-mea cu unul, au avut o "relatie" de vreo 8 ani, acum au fiecare familia lor. thinking

| lyrics a răspuns:

Eu as intelege ca ar vrea sa ne impacam. dar ii e rusine sa-mi spuna

| Mik3 a răspuns:

Nu cred ca ar fi fost pentru tine, faceam doar misto de tine, daca mai vroia sa fiti impreuna vb cu tine fata in fata happy

| StopTheWar a răspuns:

Pa`i...Asta ar putea insemna ca el mai doreste sa fie inca cu tinehappy

| MaDuTzA_9669 a răspuns:

Inseamana ca vrea sa fie cu tine
daca in placi
al tau e