| anonim_4396 a întrebat:

Ce intzelegetzi printr-o "femeie atragatoare"? cum arata aceasta in viziunea voastra? cum credeti ca ar trebui sa fie o femeie, pentru ca barbatul sa o gaseasca atragatoare?big grin mersi pup:*

15 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Pai sa inteleg ca atragatoare nu e neaparat desteapta sau ceva din genul asta, si de aici rezulta ca e ceva sexy, care este dorita deodata in pat, sau neaparat la sex. Insa daca atragatoare in sensul ca sa aiba succes la barbati, si mai ales la barbatul pe care ea il doreste si sau cel putin la el viseaza atunci e destul sa aiba ceva femenin in ea, si sa fie cat mai misterioasawinking

Stefan
| Stefan a răspuns:

O femeie atragatoare are o anumita stralucire interioara, exprima feminitate, dinamism, radiaza frumusete este constienta de calitatile ei si le foloseste. Femeia care are incredere in farmecul ei poate chiar sa nu aiba un fizic extraordinar fiind de ajuns armonia interioara care se reflecta in chipul si trupul ei. Daca o femeie umbla cu capul jos, cu umerii cazuti nu poate atrage privirile, un mers vioi, plin de eleganta cu spatele drept isi face simtita prezenta, primind admiratia barbatilor.

| Paris a răspuns:

In primul rand o fata curata, ingrijita, care sa arate bine fizic dar si psihic. pana la urma degeaba esti Angelina Jolie daca nu stii sa legi 2 cuvinte asa cum trebuie. Dar bineinteles ca in prima faza aspectul fizic e cel mai important, o fata inalta, slabuta, cu par lung, cu o fetisoara dragalasa, care sa nu fie vulgar aranjata sau machiata, poate atrage privirile multora. inclusiv femeilor tongue

| StaRmAgiC a răspuns:

Desi sunt fata consider ca baiatul isi doreste ceva de neimaginat, o femeie ideala pentru el.
O fata eleganta care trasmite in acelasi timp mult interes parand misterioasa in acelasi timp pe atat de atragatoare.Imbracata sumar, mersul fin oferind senzualitate, fiind fermecatoare prin felul sau de a fii. O femeia care nu isi etaleaza in mare parte totul.Lasa totul sa fie descoperit de barbatul ochit.
Fiind blanda ca o pisicuta si destul de sireata cat sa joace barbatul pe degete prin atractzia ei fatala.

| unu a răspuns:

Pai ce intelegi tu prin barbat atragator? Mie nu-mi place de aia din poza ta pentru ca e piţi.

| cristibossu27 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fie in primul rand beton la corp, inteligenta, curata si sa il aibe pe vin-o-ncoa

| motanelul a răspuns:

Fiecare femeie e atragatoare in felul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca barbatul isi face de copil o idee care o va imbunatat pe parcurs, despre cum sa arate idealul lui, ca si femeie consider ca ceea ce place ochiul inimii si auzului este idealul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In viziunea mea de femeie? trebuie sa fie inteligenta, sa aiba simtul umorului, comunicativa, sa fie inalta, cu forme pline si frumoase si picioare lungi
In viziunea barbatilor? Obligatoriu blonda, buze rosii,"sane" voluptoase,, gasculita irecuperabila si sa "ranjeasca" la fiecare doua vorbulite pe care le scoate el din gura, genul:"vai iubi, ce dulce si masculin esti cand vorbesti vulgar!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O femeie poate fi atragatoare si fara sa fie foarte frumoasa, daca are un suflet cald si frumos, plin de iubire de oameni, si daca stie sa fie sic, atunci eu zic ca le bate si pe cele mai frumoase! Si un plus de mister nu strica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Trebuie să fie extrem de feminină atât la vestimentație cât și la machiaj, vorba dulce și suavă, tandră, liniștită, sinceră dar și foarte inteligentă, altruistă, devotată.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok o femeie atragatoare trebuie sa aiba nistee calitati exdraordinare.adica aici ma refer sa stie sa seduca un barbat si sa intelingenta in arta acesta u ce parere ai despre tine? te gasesti atragatoare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar tu sti cum trebuie sa arate un barbat ideal pentru tine...si cu ar trebui sa te atraga in ce mod... daca vrei sa afli raspunsul intra pe. florin_cristi2001

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu unul, gasesc atragatoare, inainte de toate, femeia inteligenta. Apoi este de ajuns sa fie draguta ca si aspect fizic, ingrijita mai ales, sa aiba un sarm unic si sa poarte tinute vestimentare decente, rafinate, sexy - dar prin care doar sa sugereze sexualitatea, nu sa si-o expuna.
Ah, iar mie cel putin, nu-mi plac fetele foarte slabe/anorexice. Prefer sa fie inalta si sa aiba forme - gen Beyonce. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O femeie atragatoare inseamna o femeie sigura pe ea insasi, care stie ce vrea de la viata. O femeie tandra, cu o privire fascinanta, un zambet dulce, eleganta si sexy in acelasi timp...Cu tocuri inalte, parul lasat pe spate, delicat rujata, atent parfumata, un mers de felina,, si nu in ultimul rand inteligenta!happy