| sdsasdsdsas a întrebat:

Cat costa un pornstar? Si aici ma refer la bani! Multumesc!

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dacă te referi la pornstaruri de calitate suma poată să ajungă și la 20.000 euro sau poate și mai mult.

| Drimmero a răspuns:

Se vand pe bani grei acele pornostaturi, slabe sanse daca nu esti vreun seic, bancher sau alta natie care arunca cu banii pe post de bulgari!

| ShaOfHatred a răspuns:

Acuma m-am uitat si Rachel Starr costa 2000 $ /ora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am vazut ca te referi la bani era deja tarziu, eu ma apucasem sa convertesc euro in camile...

| sdsasdsdsas explică (pentru anonim_4396):

Glumetule...Vezi ca a trecut 1 aprilie!

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

In funcție de Pornstar... Si la curve difera preturile. In funcție de calitate, servicii... Ca la ori ce produs pe care il cumperi. Dar cred ca ar trebui sa dai mai multe detalii în întrebarea ta, pentru a primi un răspuns mai concret.

| sdsasdsdsas explică (pentru Ionescu_Marius_1980):

De exemplu Rachel Starr sau Kendra Lust! happy Stii ceva?

| Coquina1 a răspuns:

Wow, daca nu specificai ca te referi la bani, ne pregateam sa ti raspundem cat costa in cartofi.

| sdsasdsdsas explică (pentru Coquina1):

Glumet si tu...Vezi ca a trecut 1 aprilie!