| RAY a întrebat:

Ce iubesc fetele din ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Simplu ca "buna ziua!".
Iubesc superioritatea fata de alte fete; banii (veniti din partea bărbaților prostălăi care se lasa seduși), superficialitatea; iubesc sa se creadă cele mai bune in orice, deși poate nu sunt; iubesc sa li se facă multe complimente (deși ele contrazic persoanele care le spun); se iubesc pe ele foarte mult.
Mai sunt și fete care iubesc: oamenii din jur pentru ceea ce sunt, simplitatea, inteligenta. happy

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Foarte bun raspuns si sincer unicat ca si tine desigur

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Pupupupupup

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

In primul rand familia, Arsenalul pe locul 2, a fost candva pe primul loc, femeile si pe mine.

Tu?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Minti, nu minti ca nu e adevarat

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ce persoane?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Hahaha...

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Stii tu ce simt? Ray,,o femeie te mai insala,amageste, minte, dar o echipa ramane cea mai mare dragoste, nu inteleg multi asta,, nu pot sa iubesc mai mult o femeie decat pe Arsenal, maximum sa fie egalitate.
Rar iubesti o femeie toata viata, noi microbistii suntem cu echipa si dincolo de moarte.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ai felicitare

| Holiday a răspuns (pentru Drimmero):

Daaa...si cand echipa favorita (Arsenal sa zicem) si-o ia cu 5-0 te simti la fel ca atunci cand iubita a facut un gang bang cu 5 vecini. Ce ti-e si cu microbistii astia infocati...laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Holiday):

An de an am fost nevoit sa imi vad echipa iubita umilita,,prea mult chin,eu doar d-astea indur de ani de zile, nimeni nu stie cum e sa suferi pentru Arsenal de aici/

Tocmai ce ziceam, in echipa ai incredere si iti e alaturi, dar in multe cazuri, femeia ba

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Mda. Mi/ai aratat ca alta data e mai bine sa nu zic nimic.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ai dreptate man, multe sunt ipocrite, joaca teatru

| Drimmero a răspuns (pentru Holiday):

Crede-ma,,an de an Arsenal mi-e umiliti de rivali, ma enervez rau atunci,, dar nu am ce sa fac, am indurat si un 8-2 luat de la cel mai mare dusman, cel mai mare cosmar!

Nimeni de aici nu stie cum e sa suferi pentru Arsenal, si in acelasi timp sa fii alaturi de el indiferent!

69 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY explică:

Ti ai facut cont ca sa ma jignesti haaaaaaaa copile

| Drimmero a răspuns:

Nici ele nu mai stiu ce iubesc

| RAY explică (pentru Drimmero):

Noi stim bautura, fotbalul si sanii, fund suntem genii, din nastere stim exact ce vrem primul lucru care il facem atingem sanii lui mama =incest de mici

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Tu, Drimmero, ce/pe cine iubești? Asta că tot zici că fetele nu știu ce iubesc.

| FoxyM a răspuns (pentru RAY):

Pai iubim animalele, baietii masculi nu femei ca noi, machiajele, hainele frumoase si bijuteriile.Eu mai prefer sportul si intrecerile cu masina si la alergat, tot ce-mi produce adrenalinawinking

| RAY explică (pentru FoxyM):

Si sa te vopsesti in albastru? esti delfina a?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

))))) nebunule care esti.

Nu tuturor barbatilor le place fotbalul

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nici mie rautate virtuala, am scris ca la uni ca tine

| RAY explică (pentru FoxyM):

Un raspuns sincer, bravo, va plac badboys

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Iubesc și eu câteva chestii și câteva persoane.

| FoxyM a răspuns (pentru RAY):

Nu am spus astalaughingdar merge asa putin mai masculini, nu chiar asa ca noi.Nu mi-ar place sa am iubit care se da cu oja sa se dea cu rimellaughing

| FoxyM a răspuns (pentru RAY):

Sunt albastru la varfuribig grin si sunt balantahappy. Vreau sa fiu un caraslaughing))

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Familia, cățelul și pisica (sunt ca niste persoane pentru mine), puținii prieteni pe care ii am.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Uuu,i-auzi))))).
Esti plina de iubire si empatie,, draga

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

No? Stai liniștit, că și pe tine te iubesc kiss

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

M-am gandit inaintea ta sa intreb, acum na.

Iubirea fata de tine,, sys

| Freya1 a răspuns:

Depinde la ce te referi sau din ce punct de vedere la cine, ce etc

| RAY explică (pentru Freya1):

Numa barbati le poti iubi?

| FoxyM a răspuns (pentru RAY):

Pai pot sa spun ca un barbat batran cu multi bani si zile putinelaughing).Mie imi place sexul opus sa fie sincer, comunicativ, amuzant, respectos si sa aiba ochi doar pentru mine. Poate visez acel cineva insa poate exista.
Depinde Ray, fiecare fata are alte preferinte fata de alta fata.Depinde peste cine daiwinking

| RAY explică (pentru FoxyM):

Doar barbati iubiti voi? noi iubim fotbalul, bautura si sa nu gandim deloc

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

"noi iubim fotbalul, bautura si sa nu gandim deloc"

Neah, niciodata un meci de fotbal sau o sticla de bere nu sunt mai importante decat compania unei femei...sau a mai multora...happy

| RAY explică (pentru Holiday):

Vezi mai sus ca am scris lui drimmero asta, nu am vrut sa ma repet, desigur ca da, depinde de fiecare pentru mine o ora in prezenta unor oamenii pasionati de stiinta nu face cat compania unor fete

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Noi? Care noi Ray baiatule? laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Noi =eu si clona mea

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

"depinde de fiecare pentru mine o ora in prezenta unor oamenii pasionati de stiinta nu face cat compania unor fete"

Si sa fii in compania unei femei e o stiinta.winking Deaia unii nu prea se pot apropia.

| RAY explică (pentru Holiday):

Sincer esti obsedat dupa fete, inteleg ca sex si orgasm, dar esti dependent de asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Aha

| Drimmero a răspuns (pentru Holiday):

Nu se compara iubirea pentru o echipa cu una pentru o femeie!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Majoritatea iubim berea, fotbalul, femeile asa arata unele studii, la barbati moderni le place pensatul, barfele si telenovele

| Freya1 a răspuns (pentru Freya1):

Nu doar barbati si imi pare rau ca ai impresia asta despre femei.Nu zice nimeni ca nu exista uscaturi ca si la voi la barbati exista dar asta nu inseamna ca doar barbati ne iubesc ei sunt sfinti si noi niste scorpi. Iubim si noi la barbati simtul umorului, felul de a fi, conceptia, maturitatea si uneori comportamentul copilaros pana si faptul ca de multe ori sunteti neajutorati fara noi si sunteti dulci si dragalas.Dar nuuuu majoritate (nu toti) din voi barbati vedeti numai materialistele care vreo avione si sa se plimbe pe podium si atunci normal ca nu aveti de unde sti ce iubim noi astea femeile de rand.Ia mai uitati-va si in gradina voastra la nivelul vostru nu dupa asazisele printese si vedeti nu veti stiti si nu vedea ce iubim noi

| RAY explică (pentru Freya1):

Daca aveam o impresie proasta nu i dateam fundita la golden, de acord iubiti badboys

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Neah...nu totul se reduce la sex. Femeile pot fi si foarte buni prieteni, si poti petrece timp de calitate cu ele si fara sex...
Desi hai sa stabilim totusi clar, sexul e sex si trebuie pus acolo unde ii e locul, adica mai in top asa...happy

| RAY explică (pentru Holiday):

Fiecare are propia gandire, eu cand ma gandesc la femei ma gandesc la sex, la cateva amice, familie si la cateva savante si la femininste

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

"si faptul ca de multe ori sunteti neajutorati fara noi " Cum ai ajuns la concluzia asta? laughing

| Holiday a răspuns (pentru Freya1):

Asa, da-i in gura, ce se tot ia de voi? Eeeee...laughing

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ii mai mult de explicat e vorba de relatie serioasa cans stati impreuna etc in unele situati si cazuri in fine lista lunga

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Si cam cum te gandesti tu la feministe?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Cu faza asta ai exagerat mereu nu la toate le plac badboys cel putin nu la fetele mature cu capul pe umeri

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt mai multe situații, dragul meu, însă cel mai neajutorat e bărbatul atunci când duce lipsa fizica de o femeie. happy

| Holiday a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai e simplu.....de cate ori trebuie sa ma apuc de curatenie ma simt atat de neajutorat....nici nu-ti imaginezi.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Holiday):

Mda. La raspunsul asta ma asteptam din partea lui natalia. Dar a fost desteapta, a bagat duma "sunt prea multe de spus". Sa o lasam aici ca degeaba am continua.

| RAY explică (pentru Holiday):

Vor multe si ofera putin

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Data viitoare sa te gândești mai bine când contrazici o chestie de genulbatting eyelashes

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Si cu fetele nu e la fel? Sunt mai multe situații, dragul meu, însă cel mai neajutorat e bărbatul atunci când duce lipsa fizica de o femeie. happy

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

De jucării ai auzit? Decât un bărbat care nu te satisface, mai bine ceva de genul. Și ca sa faci un lucru bun, îl faci cu mana tawinking laughing

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Eu ce rol am in ecuatia iubirii tale?))

E reciproc!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Eu nu te-am întrebat chestia asta.
Ce este reciproc?

| Idkidk a răspuns:

Nu am de unde să ştiu ce iubeşte fiecare fată,pentru că fiecare are modul ei de a gândi,personalitatea ei şi gusturile ei,aş putea generaliza,dar nu vreau să mă vait că,,fetele din ziua de azi iubesc doar banii,etc'', deoarece nu toate sunt aşa, unele iubesc caracterul unui băiat, altele banii, altele aspectul fizic.

| deeeaqq a răspuns:

Ciocolata.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Ce intrebare interesanta!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii.Si pisicilelaughingLa ce anume te referi?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Inca nu ai aflat? semn ca nu ai devenit femeie inca

| Daniel9988 a răspuns:

Este o intrebare care n-are niciun sens daca te referi la generalitate.Depinde de varsta, anturaj, interese.O fata de 8 ani va prefera un ursulet de plus roz, in timp ce una de 20 va alege cel mai probabil....stii tu...un baiat.La fel de bine poate si bunica sa prefere asta, dar din fericire se rezuma la impletit pulovere ciudate.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Eu ma iubesc pe mine