| RAY a întrebat:

Ce iubesc fetele din ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Simplu ca "buna ziua!".
Iubesc superioritatea fata de alte fete; banii (veniti din partea bărbaților prostălăi care se lasa seduși), superficialitatea; iubesc sa se creadă cele mai bune in orice, deși poate nu sunt; iubesc sa li se facă multe complimente (deși ele contrazic persoanele care le spun); se iubesc pe ele foarte mult.
Mai sunt și fete care iubesc: oamenii din jur pentru ceea ce sunt, simplitatea, inteligenta. happy

69 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Depinde la ce te referi sau din ce punct de vedere la cine, ce etc

| RAY explică (pentru Freya1):

Numa barbati le poti iubi?

| Drimmero a răspuns:

Nici ele nu mai stiu ce iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii.Si pisicilelaughingLa ce anume te referi?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Noi stim bautura, fotbalul si sanii, fund suntem genii, din nastere stim exact ce vrem primul lucru care il facem atingem sanii lui mama =incest de mici

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Inca nu ai aflat? semn ca nu ai devenit femeie inca

| FoxyM a răspuns (pentru RAY):

Pai pot sa spun ca un barbat batran cu multi bani si zile putinelaughing).Mie imi place sexul opus sa fie sincer, comunicativ, amuzant, respectos si sa aiba ochi doar pentru mine. Poate visez acel cineva insa poate exista.
Depinde Ray, fiecare fata are alte preferinte fata de alta fata.Depinde peste cine daiwinking

| RAY explică (pentru FoxyM):

Doar barbati iubiti voi? noi iubim fotbalul, bautura si sa nu gandim deloc

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Foarte bun raspuns si sincer unicat ca si tine desigur

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

"noi iubim fotbalul, bautura si sa nu gandim deloc"

Neah, niciodata un meci de fotbal sau o sticla de bere nu sunt mai importante decat compania unei femei...sau a mai multora...happy

| RAY explică (pentru Holiday):

Vezi mai sus ca am scris lui drimmero asta, nu am vrut sa ma repet, desigur ca da, depinde de fiecare pentru mine o ora in prezenta unor oamenii pasionati de stiinta nu face cat compania unor fete

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Pupupupupup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Noi? Care noi Ray baiatule? laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Tu, Drimmero, ce/pe cine iubești? Asta că tot zici că fetele nu știu ce iubesc.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Noi =eu si clona mea

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

"depinde de fiecare pentru mine o ora in prezenta unor oamenii pasionati de stiinta nu face cat compania unor fete"

Si sa fii in compania unei femei e o stiinta.winking Deaia unii nu prea se pot apropia.

| FoxyM a răspuns (pentru RAY):

Pai iubim animalele, baietii masculi nu femei ca noi, machiajele, hainele frumoase si bijuteriile.Eu mai prefer sportul si intrecerile cu masina si la alergat, tot ce-mi produce adrenalinawinking

| RAY explică (pentru Holiday):

Sincer esti obsedat dupa fete, inteleg ca sex si orgasm, dar esti dependent de asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Aha

| Drimmero a răspuns (pentru Holiday):

Nu se compara iubirea pentru o echipa cu una pentru o femeie!

| RAY explică (pentru FoxyM):

Si sa te vopsesti in albastru? esti delfina a?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Majoritatea iubim berea, fotbalul, femeile asa arata unele studii, la barbati moderni le place pensatul, barfele si telenovele

| Freya1 a răspuns (pentru Freya1):

Nu doar barbati si imi pare rau ca ai impresia asta despre femei.Nu zice nimeni ca nu exista uscaturi ca si la voi la barbati exista dar asta nu inseamna ca doar barbati ne iubesc ei sunt sfinti si noi niste scorpi. Iubim si noi la barbati simtul umorului, felul de a fi, conceptia, maturitatea si uneori comportamentul copilaros pana si faptul ca de multe ori sunteti neajutorati fara noi si sunteti dulci si dragalas.Dar nuuuu majoritate (nu toti) din voi barbati vedeti numai materialistele care vreo avione si sa se plimbe pe podium si atunci normal ca nu aveti de unde sti ce iubim noi astea femeile de rand.Ia mai uitati-va si in gradina voastra la nivelul vostru nu dupa asazisele printese si vedeti nu veti stiti si nu vedea ce iubim noi

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

In primul rand familia, Arsenalul pe locul 2, a fost candva pe primul loc, femeile si pe mine.

Tu?

| RAY explică (pentru Freya1):

Daca aveam o impresie proasta nu i dateam fundita la golden, de acord iubiti badboys

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Neah...nu totul se reduce la sex. Femeile pot fi si foarte buni prieteni, si poti petrece timp de calitate cu ele si fara sex...
Desi hai sa stabilim totusi clar, sexul e sex si trebuie pus acolo unde ii e locul, adica mai in top asa...happy

| RAY explică (pentru Drimmero):

Minti, nu minti ca nu e adevarat

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

))))) nebunule care esti.

Nu tuturor barbatilor le place fotbalul

| RAY explică (pentru Holiday):

Fiecare are propia gandire, eu cand ma gandesc la femei ma gandesc la sex, la cateva amice, familie si la cateva savante si la femininste

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nici mie rautate virtuala, am scris ca la uni ca tine