| DameloCargangio a întrebat:

Cum sunt fetele in ziua de azi? happy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Viclene, vor bani si ele sa nu munceasca deloc doar sa profite de prosti pentru ca aia sant golanii care le rasfata toata ziua.

| Liviu a răspuns:

Mai dezvoltate, asta printre multe altele.
Nu vreau sa jignesc generatia asta de dupa 98 99 (prea mult)
Oricum, faza e ca au sanii, fund, craci, dar minte ioc.
generatia de dupa 98 99 deja se dezvolta mult mult prea repede.
Baieti deja la 15 16 ani au par pe fata. deja barem fetele de la 12 13 ani au menstruatie, si sanii, respectiv un fund obraznic.
Unde se va ajunge? ce se va intamplat?
Eu personal nu pot deosebi o copila de 12 ani de o fata de 16 17.
Poate vreau sa ies la un suc cu vreo pipita mai mica ca mine de 16 17 ani, insa tare mi-e frica ca nimeresc una de 12 13 ani, si atunci fac facultate la greu pentru cu^u uneia de 12 13 ani

| mona a răspuns:

Fitoase

| powergirl a răspuns:

Proaste ca vor numai bani si nu se gandesc ca pentru bani trebuie sa si muncesti chiar daca nu legal sau cinstit, au si fraieri care le intretin de la randul lor vor si ei ceva chiar daca nu chiar din prima si ajung t***e si te miri oare de ce?

| AtateaConditii a răspuns:

Mai plastice, frumoase, fitoase.

| NoSmile a răspuns:

Depinde de educatia care a primit-o! De caracterul care s-a format.
Nu toate fetele suntem la fel.
Unele sunt pe interes, numai cu ochii dupa masini si bani. Alcoolul si tigarile fiind marea lor iubire.
Altele sunt linistite. Acele fete care te cuceresc cu un zambet. cuminti si iubitoare! Dar..cum nu mai sunt apreciate, risca sa se schimbe si ele!
Cum ti-am zis, depinde de caracter!
Nimeni nu-i la fel!

| rebecutzaa a răspuns:

Sunt doua tipuri de fete.
fete fitoase:pline de fite cu haine care mai de care si tari in gura.
fete simple:fete sensibile, frumoase care merita iubirea oricui.

| Lumezeanu_Mihai_1993 a răspuns:

Nu toate suntem la fel! dar cum se face ca numai din astea gasim? Am 32 de ani si nici macar una, macar una calumea nu am gasit. Toate te intreaba numai de bani.