| RAY a întrebat:

Ce iubesc fetele din ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Simplu ca "buna ziua!".
Iubesc superioritatea fata de alte fete; banii (veniti din partea bărbaților prostălăi care se lasa seduși), superficialitatea; iubesc sa se creadă cele mai bune in orice, deși poate nu sunt; iubesc sa li se facă multe complimente (deși ele contrazic persoanele care le spun); se iubesc pe ele foarte mult.
Mai sunt și fete care iubesc: oamenii din jur pentru ceea ce sunt, simplitatea, inteligenta. happy

69 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

M-am gandit inaintea ta sa intreb, acum na.

Iubirea fata de tine,, sys

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Eu ma iubesc pe mine

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Ce intrebare interesanta!

| deeeaqq a răspuns:

Ciocolata.

Răspuns utilizator avertizat
| Daniel9988 a răspuns:

Este o intrebare care n-are niciun sens daca te referi la generalitate.Depinde de varsta, anturaj, interese.O fata de 8 ani va prefera un ursulet de plus roz, in timp ce una de 20 va alege cel mai probabil....stii tu...un baiat.La fel de bine poate si bunica sa prefere asta, dar din fericire se rezuma la impletit pulovere ciudate.

| Idkidk a răspuns:

Nu am de unde să ştiu ce iubeşte fiecare fată,pentru că fiecare are modul ei de a gândi,personalitatea ei şi gusturile ei,aş putea generaliza,dar nu vreau să mă vait că,,fetele din ziua de azi iubesc doar banii,etc'', deoarece nu toate sunt aşa, unele iubesc caracterul unui băiat, altele banii, altele aspectul fizic.

| RAY explică:

Ti ai facut cont ca sa ma jignesti haaaaaaaa copile

Răspuns utilizator avertizat