| RAY a întrebat:

Ce iubesc fetele din ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Simplu ca "buna ziua!".
Iubesc superioritatea fata de alte fete; banii (veniti din partea bărbaților prostălăi care se lasa seduși), superficialitatea; iubesc sa se creadă cele mai bune in orice, deși poate nu sunt; iubesc sa li se facă multe complimente (deși ele contrazic persoanele care le spun); se iubesc pe ele foarte mult.
Mai sunt și fete care iubesc: oamenii din jur pentru ceea ce sunt, simplitatea, inteligenta. happy

69 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

"si faptul ca de multe ori sunteti neajutorati fara noi " Cum ai ajuns la concluzia asta? laughing

| Holiday a răspuns (pentru Freya1):

Asa, da-i in gura, ce se tot ia de voi? Eeeee...laughing

| RAY explică (pentru FoxyM):

Un raspuns sincer, bravo, va plac badboys

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ii mai mult de explicat e vorba de relatie serioasa cans stati impreuna etc in unele situati si cazuri in fine lista lunga

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Iubesc și eu câteva chestii și câteva persoane.

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Si cam cum te gandesti tu la feministe?

| FoxyM a răspuns (pentru RAY):

Nu am spus astalaughingdar merge asa putin mai masculini, nu chiar asa ca noi.Nu mi-ar place sa am iubit care se da cu oja sa se dea cu rimellaughing

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Cu faza asta ai exagerat mereu nu la toate le plac badboys cel putin nu la fetele mature cu capul pe umeri

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ce persoane?

| FoxyM a răspuns (pentru RAY):

Sunt albastru la varfuribig grin si sunt balantahappy. Vreau sa fiu un caraslaughing))

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt mai multe situații, dragul meu, însă cel mai neajutorat e bărbatul atunci când duce lipsa fizica de o femeie. happy

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Familia, cățelul și pisica (sunt ca niste persoane pentru mine), puținii prieteni pe care ii am.

| Holiday a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai e simplu.....de cate ori trebuie sa ma apuc de curatenie ma simt atat de neajutorat....nici nu-ti imaginezi.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Holiday):

Mda. La raspunsul asta ma asteptam din partea lui natalia. Dar a fost desteapta, a bagat duma "sunt prea multe de spus". Sa o lasam aici ca degeaba am continua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Hahaha...

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Stii tu ce simt? Ray,,o femeie te mai insala,amageste, minte, dar o echipa ramane cea mai mare dragoste, nu inteleg multi asta,, nu pot sa iubesc mai mult o femeie decat pe Arsenal, maximum sa fie egalitate.
Rar iubesti o femeie toata viata, noi microbistii suntem cu echipa si dincolo de moarte.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Uuu,i-auzi))))).
Esti plina de iubire si empatie,, draga

| RAY explică (pentru Holiday):

Vor multe si ofera putin

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ai felicitare

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Data viitoare sa te gândești mai bine când contrazici o chestie de genulbatting eyelashes

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Si cu fetele nu e la fel? Sunt mai multe situații, dragul meu, însă cel mai neajutorat e bărbatul atunci când duce lipsa fizica de o femeie. happy

| Holiday a răspuns (pentru Drimmero):

Daaa...si cand echipa favorita (Arsenal sa zicem) si-o ia cu 5-0 te simti la fel ca atunci cand iubita a facut un gang bang cu 5 vecini. Ce ti-e si cu microbistii astia infocati...laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

No? Stai liniștit, că și pe tine te iubesc kiss

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

De jucării ai auzit? Decât un bărbat care nu te satisface, mai bine ceva de genul. Și ca sa faci un lucru bun, îl faci cu mana tawinking laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Holiday):

An de an am fost nevoit sa imi vad echipa iubita umilita,,prea mult chin,eu doar d-astea indur de ani de zile, nimeni nu stie cum e sa suferi pentru Arsenal de aici/

Tocmai ce ziceam, in echipa ai incredere si iti e alaturi, dar in multe cazuri, femeia ba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Mda. Mi/ai aratat ca alta data e mai bine sa nu zic nimic.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ai dreptate man, multe sunt ipocrite, joaca teatru

| Drimmero a răspuns (pentru Holiday):

Crede-ma,,an de an Arsenal mi-e umiliti de rivali, ma enervez rau atunci,, dar nu am ce sa fac, am indurat si un 8-2 luat de la cel mai mare dusman, cel mai mare cosmar!

Nimeni de aici nu stie cum e sa suferi pentru Arsenal, si in acelasi timp sa fii alaturi de el indiferent!

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Eu ce rol am in ecuatia iubirii tale?))

E reciproc!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Eu nu te-am întrebat chestia asta.
Ce este reciproc?