| saku970 a întrebat:

Ce iubiti cel mai mult?(in afara de voi insiva)

Răspuns Câştigător
| Gabitza a răspuns:

Hai sa-ti fac un clasament.
Pai, in primul rand il iubesc pe Dumnezeu! Iubirea pentru el o voi avea mereu in suflet! Apoi, imi iubesc parintii! Datorita lor, am crescut si am o educatie buna, pot spune. Ei m-au invatat cum trebuie sa vorbesc, cum sa ma comport. Dupa parinti, imi iubesc prietena cea mai buna. Apoi, iubesc muzica! Nu as putea sa stau prea mult fara sa cant! big grin si in rest. iubesc pe toata lumea, doar ca in cantitati mici... iar pentru fiecare persoana arat iubirea diferit. happy

15 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Comedia happy

Răspuns utilizator avertizat
| unione a răspuns:

Rapidul

| Musique a răspuns:

Cel mai pretios lucru...clar MUZICA,fara ea,culoarea vieti ar fi doar un vis,totul este ca o poza artistica,cu o floare ce in realitate pare galbena,dar in viziune este atat de seaca,precum un vers fara cuvine, un om fara suflet, sau o melodie fara ritm...Muzica e totul, iubeste`o si pretuiestio, mai mult ca orice pe pamant happy

| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Iubitul meu. Tot ce am mai scump, mai valoros este el love struck

| florynna903 a răspuns:

Catelusul meu, Bobi!

| Anonim69 a răspuns:

Tigarile si muzica buna \m/

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Pe cea mai buna prietena a mea care de multe ori m-a consolat si m-a ajutat.Ii sunt datoare in multe privinte si nu de asta este cea pe care o iubesc cel mai mult. Am uitat ca mentionez ca este o catelusa si o cheama Kuky. A trecut alaturi de mine prin orice.Ne-am inceput vietile impreuna si le vom termina impreuna.

| Xmadness a răspuns:

Viata!

| OurGeneration a răspuns:

Viata...prietena mea cea mai buna a murit astazi la 12 dimineata.crying

| MenCool a răspuns:

Persoana iubita :*

| DildăuPaispe a răspuns:

Animalele(fara colegi...)

| Roxu_5731 a răspuns:

.Iubesc.
Familia [Lovu]
Amici [YES]
Cainii meii [Aww]
My princess [BF]
****rman [My boy friends]
My Cat [Dulce]
Mancarea [unica]
Shopping [Fitze]
Papuceii [aww]
Pot sa spun si ce nu imi place

| Naa a răspuns:

Muzica buna si o tigara Davidofftongue

| Barosanu_2710 a răspuns:

Penisul!