| d4n!4 ?! a întrebat:

Pe cine iubiti cel mai mult din aceasta lume? In afara de mama si iubit/a.

16 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Pe tati, pe sury, pe prietena mea(chiar daca ea nu mai tine acum la mine), iubesc scoala, colegii(chiar de ma supara ei si ma fac tocilara-desi nu-i asa) imi iubesc rudele si oricine e in jurul meu, imi iubesc la nebunie camera, animalele, hainele mele, dar cel mai mult pe lumea asta pe iubi meu!

| MikyMi a răspuns:

Pe bebelu meu...si pe Doamne Doamne ca are grija de noi!

| Farcas a răspuns:

Dumnzeu si bunicul meu mort crying

| Anecherry a răspuns:

Pe Dumnezeuhappy.

| Mya a răspuns:

In afara familiei, care desigur, e mai presus de orice... iubesc viata, natura, tot ceea ce ma inconjoara.Sunt multe lucruri minore care imi aduc zambetul pe buze, doar privindu-le, lucruri atata de simple dar deosebit de frumoase! Nu as putea sa ma lipsesc de ele.

| ÅñdRa a răspuns:

Pe tati si Dicki{pisicul meu}
:X

| Ana a răspuns:

Pe tata si pe bunica mea care a avut grija de mine si ink mai are, dar sa nu credeti ca n-am mama laughing

| Andreea_7493 a răspuns:

Pe tata

| SnicK a răspuns:

Jesus!

| elamit a răspuns:

Pe cei 2 baieti ai mei, ei sunt viata mea pentru ei traiesc.

| NewClassic a răspuns:

Mincarea, ciocolata si rockul!

| wanda a răspuns:

Taticuuu' laughing

| ~< super girl >~ a răspuns:

Pai cred ca pe cel mai "bun prieten":big grin:X:X

pe care`l ador pentru. ca a fost alaturi de mine in tot sj ma refer sj la bune sj la rele:X

mamik tee` iubesclove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de iubit si familie si Dumnezeu? Pai...pe catelusul meu Dudu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe surioara mea care e mai presus de oricine in inima meaX:X:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Hanibal si CAesar