| marcel_8906 a întrebat:

Ce le atrag pe fete la baieti? hai ca noi nua ne place formele voastre dar voua ce va place la noi?

Răspuns Câştigător
| Loola_4761 a răspuns:

Formele? straight face adica voi ne placeti doar pentru forme? mda.gata am priceput totul.a si ce imi place mie la un baiat? pai : sa fie dragut, finutz nici babalau sal calce altii in picioare dar nici bataus acuma.Sa fie atent cu mine si sincer mereu sa imi fie fidel si nu in cele din urma si cel mai important sa ma iubeasca cu adevarat. Uite ca ti'am dat un model de baiat happy pe care lasi vrea eu dar acum nimeni nu-i perfect si trebuie sa ne multumim cu ce avemhappy

12 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Felul cum se comporta, `formele` smug mushchii, mainile, picioarele, ochii, felul cum vb,... buzele, tandretzea, romantismul love struck, micile gesturi; sunt multe calitatzi pe care un baiat trebuie. sa le aiba pentru. ca o fata sa-l placa,. sau cel putin eu asa zic,winking

bafta multa ciao

| anaid a răspuns:

Portofelul si cheia cu emblema de Q7, BMV.etc etc laughing

| valThina a răspuns:

Pai trebuie sa fie ceva de el si in felul cum arata.fiecare fata are anumite preferinte.dar in general e cum arata, cum se comporta cu tine sa nu fie nici foarte timid nici foarte tupeist, sa ai ce vorbi cu el si asa mai departe. daca numai asta vedeti voi la o fata... fetele care nu sunt frumoase sau daca nu au forme apetisante cum de au prieten? dar si aici depinde de preferintele baiatuluihappy

| Lexus28 a răspuns:

Bunul simt, umorul, aspectul fizic(numai ca noi nu prea va luam pe bucati cum faceti voi cu fetele, ci in ansamblu). Ma rog, mai sunt unele tute care cedeaza la prima replica de cocalar auzita, sau la un taranism aruncat in vant. Dar alea sunt doar tute happy

| NoSmile a răspuns:

Buna. pai fiecare are calitatile lui. cum voi va uitati la corp,asa ne putem uita si noi, cu totii lesinam dupa ambalaje. mie imi atrag atentia baietii care arata bine(sa nu fie nici prea gras, dar nici prea slab)sa isi aranjeze parul.sa fie haios, sa fie glumetz, dar mai ales inteligent si sa stie sa-si faca un loc pe oriunde merge.

| BeBebuu a răspuns:

Poyy patrateleleelove struckbuzele si ochilove strucklove struck

| Liada a răspuns:

Personal pe mine ma atrage corpul. putin mushchi(nu exagerat),. tare ma atrage forma fetei, zimbetul si ochii...nu in ultimul rind atrag atentie la miini, trebuie sa fie ingrijite

| bluemoony a răspuns:

Sincer pentru fete conteaza si aspectul.dar cel putin pentru mine nu este o prioritate.E mai important cracterul, in ce masura ii respecta pe ceilalti pentru ca daca este un nesimtit cu ceilalti asa o sa fie si cu o fata.

| ozulll a răspuns:

Gramatica laughing

| bunnylover537 a răspuns:

Sincer? Tupeul. Dar cu masura.Ingrijirea corporala.Inteligenta.

| CαяσLiηα a răspuns:

Eu atunci cand aud de un baiat ma interesez mai intai de caracter,cum arata,varsta (sa nu fie mai mic),situatia de la scoala, familie [stiu ca par una din aia, dar tot conteaza inclusiv reputatia mea]

| chistornete a răspuns:

Aspectul fizic, logic