| InoTkd95 a întrebat:

Hey! Si pentru fete si pentru baieti:
1. Voua ce va place mai mult la un baiat/ o fata?
2. Ce nu intelegeti la ei/ele?
3. Ce nu va place?
4.Cum ar fi fata/baiatul perfect/a pentru voi?
~* Astept ideile voastre:* *~

6 răspunsuri:
| valy a răspuns:

1)Apreciez cel mai mult comportamentul si modul de a conversa
2)Nu inteleg cand o persoana are pe cineva ii spune ca o iubeste, are timp impreuna cu persoana respectiva dar mai umbla si dupa altele si inseala-URASC acest lucru
3)Nu imi place minciuna si bataia de joc.
4)Femeia perfecta e femeia cu mustatalaughinglaughing
Glumeam.
Sa aiba bun simt si caracter, inima mare.si frumusete interioara este mai mult decat de ajuns pentru minewinking

| AnnaMariaaa a răspuns:

1.Nu ma uit neaparat la aspectul fizic, bine sa nu fie cine stie ca urat, dar mai mult ma uit la suflet, la comportament.
2.De ce sunt asa de schimbat-ori azi sunt intr-un fel maine in altul.
3.Tot la baieti? nu-mi place sa fie badaranim, nesimtiti...
4.Sa ma inteleaga, sa ma respecte si sa ma iubeasca si ca astept brunet cu ochii verzilove struck negrii sau caprui.

| RoxAnana a răspuns:

1) sa fie tandru, sa nu para prea badaran si sa fie activ

2) schimbarea lor (azi e bine maine nu) si faptul ca nu sunt intotdeauna multumiti de felul in care arata ( ori isi pune un lant de 5 kg ori isi da cu doua tuburi de gel ori sa da mereu cu spraylaughing chestii din astea)

3)cand se da prea macho si de fapt sunt vai de capu lor

4) saten, brunet ochii nu conteaza dragut inalt cuminte si dragastos ( fara fite)

| Ingrid16V a răspuns:

1. Faptul cum se comporta cu o fata!
2.Nu inteleg de ce uneori il apuca gelozia asa fara motivx-(
3.Nu-mi place cand vorbeste urat sau cand face glume de prost gustno talking
4.Pai in primul rand sa fie sincer, sa aiba simtul umorului...etc:X

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Sunt fatabig grin
1.Imi place cel mai mult comportamentul, ochii si zambetul lui...:-x
2.Nu inteleg de ce nu ma saluta cand este cu prietenii sau cand sunt eu cu fetelesad
3.Nu imi place ca de obicei cand ma plimb cu el nu vrea sa ne vada oamenii pe care ii cunoaste:@
4.Baiatul perfect ar fi cum e...

| forever4you a răspuns:

1)Cand este romantic si te ia in brate, te saruta cand da acele semne de indragostit

2)De ce injura pe iubitul meu abia am reusit sa-l dezvat

3)Cand se comporta ca mitocani

4)Na-m nici cea mai vaga idee pentru mine un baiat este perfect atunci cand ma indragostesc de el

Dlagutza intrebarea