| ProblemeGrave a întrebat:

Pentru baieti : Voua va place sa va bateti joc de fete sau iubitele voastre?
Pentru fete: Voua va place sa fiti calcate in picioare de baieti sau de iubitii vostri?

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Carei fete ii place sa fie calcate-n picioare?straight face
Dar mai exista si exceptirolling on the floor,adica pitzi de exemplu,eu sunt fata si cand vad un asemenea speciman de fata imi vine mie sa o calc in picioare, deci.
Scuzati greselile gramaticale dar am o tastatura, nu prea "buna"
Ms.:*

| Chris a răspuns:

Sub nicio forma, este un gest grosier, pe care doar persoanele needucate sau lipsite in totalitate de inteligenta il abordeaza.

| ROB3RT89 a răspuns:

De iubita in nici un caz,asta deonota lipsa de respect fata de persoana iubita! Insa de pitiponcele care se dau rotunde prin cluburi sau anumite fete care intr-o discutie sunt oarecum ironice, nu ezit, unele chiar merita!

| Paulla a răspuns:

Trebuie să fii masochist ca să-ţi placă să te calce cineva-n picioare... Şi mai uşor cu misandrismul ăsta, că şi băieţii pot să iasă şifonaţi dintr-o relaţie.

| NeimaginabilA a răspuns:

Ahhhh inca o feminista
Dragostea e facuta din 2 daca cineva se foloseste de acest lucru atunci aceea se numeste ipocrism

| FCBayernMunchen a răspuns:

Pe mine practic ma enerveaza 2 feta in piceoare si ma lovesc,au mare,mare, mare, mare noroc ca sunt fete ca daca erau baieti ii...

| oaneoane a răspuns:

Da