| Qrina a întrebat:

Ce le place baietilor la fete?

in special pentru baieti.( ce va place la o fata? incepind de la exterior pina la caracter si comportament felul de a vorbi si restul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar p-aia din bunici o știți? Cur și țâțe să aibă.
P-aia romantică: să fie feminină, sensibilă, naturală, some-other-bullshits.
P-aia pe ocolite: ochii, buzele, etc.

21 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place o fata care e frumoasa cum e ea naturala. Sa aiba nevoie de cat mai putin machiaj. E esential ca fata sa fie sensibila si feminina. Imi place sa fie si indrazneata si timida.

| User a răspuns:

Pai. feminitatea, frumusetea, sensibilitatea. etc.

| Silvia a răspuns:

Pai...breasts,bottom si feet.

| MisterKat a răspuns:

Imi place la o fata sa aiba carisma, adica farmec. ceva special! happy

| daniDeeDee a răspuns:

Sa fie naturala, cu simtul umorului.

ochii, buzele, parul love struck

| cucu a răspuns:

Ochiii ...respectul, sinceritatea.

| Sniper a răspuns:

Comportamentul. Sa stie sa respecte, sa fie inteligenta, sensibila, glumeata.

| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Ba baieti voi chiar nu va pricepeti la fete happy.O fata trebuie sa fie frumoasa si la exterior dar mai important la interior happy.Mie imi plac fetele care ma respecta asa cum sunt, sincere, intelegatoare etc.

| alexutu05 a răspuns:

In primul rand aspectul fizic,, sa stie sa vorbeasca,, felul cum gandeste,, caracterul,, personalitatea

| Palagandrei7 a răspuns:

In primul rand sa fie ingrijita si desteapta.
Restu vin cu timpul.

| wdsasd a răspuns:

1.sa nu fie pitzipoanca
2.sa fie ingrijita:sa se spele pe dinti(tin mult la asta), nu-mi plac unghiile alea lungi naturale date cu lac sau roz, sa fie mai bronzata asa, sa aiba grija cum se imbraca
3.sa socializeze cu ceilalti, sa comunice sa fie desteapta, intelegatoare, sincera, fina, sa nu aibe un limbaj vulgar, sa stie sa abordeze un baiat(nu-mi plac fetele timide)
4.sa aiba ochi frumosi, ceva forme daca nu se pun silicoane
cam atat

| onlyone a răspuns:

Ochii ei ma innebunesc cel mai mult, parca sunt fermecati

| danutzzz1992 a răspuns:

Parerea mea e ca la o fata iti place prima data cum arata, nu ai de unde sa-i stii comportamentul (bine...aici nu vorbim de colega de clasa care o vezi in fiecare zi sau oricare prietena de a ta) ii afli pe urma comportamentul ei, gusturile ei etc. totusi eu unul nu ma eu numai de partea fizica.SuCCess!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine punctat luchass. Dar sa iti explic de ce `tate si cur`.
Cur-daca iese in evidenta si e bine rotunjit cu atat mai bine.De ce? Ti-as zice. dar e public raspunsul si nu pot.

Si chestiile cu buze, ochi ...hmm posibile... Dar dupa tate si cur.

Ade pa love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac fetele simple nu cele alintate cele care stiu ce doreste un baiat si-i respecta cerintele, ideile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie cu aprul lung. ochi mari si buze moi...cu sinii mari...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De exemplu mie imi place ca fata sa fie sensibila, frumoasa, sa aiba buze frumoase(dulci) si sa ma respecte asa cum sunt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CE raspunsuri m-ai dati si voi nu stitii de loc sa apreciati o fata, aveti multe de invatat DACA o fata este frumoasa si nu are acele forme pe care voi le vreti sa le aibe o fata, nu asta e important conteaza daca te intelegi bine cu aceea persoana bine, conteaza si asta ca o fata sa arate bine dar nu asa cum vreti voi sa fie timida, sa fie feminina etc.

| [CiUcAlAtA]-[AeRata] a răspuns:

Pai sincera sa fiu eu sunt fata... dar iti spun baietiilor din ziua de azi le pasa doar de aspectul fizica nu vad si altceva...restul ii las pe baitii sa decida happy
p. s. sper ca te-am ajutat cu ceva

| Qrina explică:

Da dar mai amanuntit daca se poate. adica ce va place voe in komportamentul ei in felul de a vorbi. tot.) amanuntit va rog