| Boxxy a întrebat:

Baieti, ce fel de fete va plac? si la exterior si la caracter...

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Iti pot spune ce fel de fete nu prefer ca sa intelegi pe care le prefer.
Cu siguranta am ambitia sa gasesc o fata sanatoasa si frumoasa.In cazu in care ea nu simte nimic pentru mine si cauta sa imi manance zilele, acest gen nu e bun pentru mine.O fata care sa imi semene in caracter si cu asta spun tot.

8 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu sunt băiat dar cred că pot să-ţi spun părerea mea despre această întrebare. Ceva mai stupid de atât nu am mai văzut...toată lumea e diferită, deci are şi gusturi diferite, deci nu poţi generaliza în halul ăsta.Crezi că există un model de fată universală, care i-ar place oricărui băiat?!

| Boxxy explică (pentru anss23):

Hahaha...am ris in glas big grinbig grinbig grin

| 保羅 a răspuns:

Frumoase,destepte,sincere

| bog7777 a răspuns:

Pai eu as vrea o fata care sa nu fumeze, sa fie inalta, si despteapta si la fata sa arete frumos

| anonim_4396 a răspuns (pentru bog7777):

Imposibil să fie doar una aşa, astea sunt 4 fete total diferite.

| bogdan93_8247 a răspuns:

Depinde de varsta.

| IceReaper a răspuns:

Tatze si cur, nu ii asculta pe ceilalti labari rolling on the floor