| anonim_4396 a întrebat:

Ce le place baietilor sa primeasca de la fete`? Sau` ceva care-i face sa fie innebuniti dupa o fata`? Ceva care-i face sa se simta `bine : D Multe raspunsuri` dau fundita`; D

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de fiecare, o relatie serioasa, un act sexual la instant sau chiar nimic.

| Purec a răspuns:

Hmmm pai baietii in primul rand tin la statutul lor...sunt mandrii, vor sa le reamintesti mereu ca doar ei exista in viata ta happy apoi baietii vor din partea tasa fii feminina, senzuala si sa te faci placuta. Vor sa te imbraci in asa fel incat sa te pui in valoare, sa stii ceea ce vrei, sa nu fii excesiv de geloasa, sa stii sa te abtii de la anumite lucruri in public, sa nu incerci sa ii controlezi prea mult viata, sa nu incerci sa il obligi sa se schimbe, sa nu faci anumite lucruri doar ca sa il obligi pe el sa faca ceva, sa nu te dai ranita fara sa ai nimic, sa ai puterea sa spui ceea ce vrei, nu sa astepti sa ghiceasca el, sa ai simtul umorului... cam astea sunt in linii mari happy ti se pare greu?

| AlinaMilos a răspuns:

Pai...fix asta mi s-a intamplat si mie (sa fiu disperata si sa caut raspunsuri).In primul rand, daca amandoi aveti yahoo messenger, facebook, etc. puteti purta o conversatie dar ia-l usor, incearca sa afli mai multe detalii despre el si vorbiti despre ceva ce ii place si lui.Si...revenind la intrebare: "Ce le place baietilor sa primeasca de la fete`? Sau` ceva care-i face sa fie innebuniti dupa o fata`?" le plac sa vorbesti cu ei, sa le asculti oful, sa fii draguta cu el, dar in acelasi timp sa nu ii dadacesti prea tare pentru ca isi va da seama ca il placi. Daruieste-i atentia, si sambetul tau frumos (cu toate ca nu l-am vazut dar sa stii ca sunt fata).Si baietii sunt innebuniti dupa tupeul fetelor cateodata, cel mai mult pentru baieti conteaza aspectul.Imbraca-te sexy, dar in acelasi timp normal.Mult succes!