| darkknight9 a întrebat:

Ce anume le place baietilor la fete? vreau raspunsuri cat mai sincere

11 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Multi din baieti spun:sani, fund, felul cum face sex (nu toti baietii) dar sunt unii care se uita numa la astea.
Eu chiar nu inteleg cu ce ii ajuta pe ei daca are o fata sanii mai mari, daca ii are mari da sunt de fapt silicoane si pun mana pe niste ''mingi'' care-i satisfactia?
Mai bine si-ar cumpara 2-3 mingi de bowling ca sunt grele si mari.

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Nu cred ca conteaza numele, ci caracterul fetei ce poarta numele.Numele e pus in valoare prin caracter si felul de a fi.Am fost sincera cum ai cerut!happy

| xCarol a răspuns:

Caracterul, umorul si frumusetea :*. La unii conteaza numai corpul dar aceea nu sunt baieti indragostiti. :* Bafta :*

| Pitzipoanca a răspuns:

Fata, Sanii, fundul, modul in care se misca in pat, modul in care gatesc. sper ca nu am uitat nimic esential.

| Ideea a răspuns:

Sa fie sincera, sa nu fie nepasatoare, caracterul si personalitatea conteaza cel mai mult. Bineinteles sa fie si frumoasa.Sa fie intelegatoare, optimista, aici depinde si de baiat, daca e stilul lui sau nu.Deci cum am zis intelegatoare, sa vorbeasca cu el, sa il ajute la bine si la greu.

| JosePpPp a răspuns:

Scumpo, daca vrei un raspuns cat se poate de sincer iti spun : Orice baiat, cat de orgolios ar fi nu ar recunoaste in viata lui ca prima si prima oara se uita la o fata sa fie subtirica si sa aiba un fund dragut si sani pe masura ei. Sa nu fie nici all inclusiv nici brea " blana" ca sa zic asa. Cea mai importata parte a unei fete este fata. Daca nu are fata degeaba are un corp frumos. Si abia la sfarsit, cand incep sa vorbeasca cu acea fata, isi dau seama daca e draguta in tradevar sau nu. Deci partea psihica e ultima. Vorbesc in proportie de 83% din baieti dupa intreaga planeta. Funda big grin?

| Raduuuuuu a răspuns:

Mie sincer la o fata imi place sa fie foarte sincera cu mine sa-mi spuna totul in fata.Conteaza si frumusetea adica aspectul fizic.Noi, baieti admiram fetele care zic direct ce simt. Uram fetele neingrijite care nu se spala si care se stramba la noi cand ne exprimam sentimentele...cam atata... big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Raduuuuuu a răspuns (pentru devil2279):

big grin

| codrin47 a răspuns:

Pai,eu ca baiat vreau sa-ti spun ca nu sunt inaparat inetresat de sani(ca sa raspund si la Papusik care crede ca sa atingi o minge de bowling e aceeasi cu a atinge niste sanilaughing la o fata imi place sa fie ingrijita desteapta frumoasa si iubitoare(adica nu o scorpie rautacioasa cu toti) dar pentru multi si umorul conteaza.

| Robert_Hreceniuc_1995 a răspuns:

Sani, fund, si fata. Cat de sincer vrei sa fiu?