| scumpik010 a întrebat:

Ce le place cel mai mult baietilor la fete? plizz cat mai multe rasp!:X

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu-s mai naşpa de felul meu şi nu am prea multe standarde fizice:
Să fie sănătoasă, să aibă toate membrele la locul lor şi să fie naturală (fără machiaje şi chimicale care să mascheze realitatea).
Dacă aceste condiţii se îndeplinesc, abia apoi vin condiţiile pe care cu greu am găsit o fată care chiar să le îndeplinească: Să mă încânte prin caracterul ei fiind naturală şi să nu fie falsă ca să mă simt eu bine, să nu mă mintă, să nu mă înşele, să nu fie geloasă, să aibă încredere măcar cât am eu în ea şi, mai ales, să nu fie superficială.
Exemple de superficialitate: "E romantic şi logic să plătească el la bar/restaurant, etc.", "Dacă mă iubeşti m-aştepţi oricât. O să facem sex măcar după 1-2 ani de relaţie", "Cum adică să te duci în celălalt capăt de Românie fără mine? Ce contează că e în interes de serviciu. Vin şi eu!".
Salut!

| Dan a răspuns:

Dragostea lor! Noroc!

| claudiu123 a răspuns:

Nu chiar... cel mai mult mie imi pasa la o fata sa fie intzelegatoare sa nu fie fitoasa phbbbbt sa fie frumoasa big grin si cam atatbig grin

| alina_3473 a răspuns:

Sa taca din gura

| Georgiiiii a răspuns:

Sani, fund si sa fie cat mai naturala!

| Nimic special a răspuns:

Sunt fata big grin si am obs ce le plc baietiilor la fete :d.
Un baiat isi doreste o fata : cu forme smug la maximlaughing, apetisanta, frumoasa, sa nu fie fitoasa laughingbig grin, intelegatoare...alea aleatongue.

Machiajul, sani, sprancenele si vocea

| eXtrike a răspuns:

Eu sunt baiat, asa ca spun asa: Sani, dosul, aspectul, si cel mai important in viata barbatilor, SEX rolling on the floor daca faci sex cu barbat/baiat e la picioarele tale laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie de treaba eu prefer sa fiu prieten (amic) cu ele

| Gaby_7325 a răspuns:

Corp frumos, privire atragatoare...