| fender92 a întrebat:

Ce le place fetelor mai mult? Sex oral ( sa primeasca ) sau sex sex? raspunsuri de la fete as vrea mai multe. FUNDA si FOLOSITOR

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca sexul normal mi se pare cel mai bun; totusi e placut sa primesti sex oral dar nu poti sa ramai doar cu atat.Sexul vaginal e cel normal si sexul oral poate fi facut pe langa sexul normal, dar totusi eu una zic ca sex normal e cel mai ok.

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Eu cred ca fetelor le place mai mult, sexul in sine decat sexul oral happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sexul normal.

| Paula007 a răspuns:

E oarecum greu de imaginat o femeie care sa-si doreasca sexul oral in detrimentul celorlalte "metode". baietii sunt cei care il adora, dar puneti-va intrebarea : voi ce ati vrea? sa stati cu ceva in gura sau sa fiti deasupra? si deseori, cand o fata face asta pentru un baiat, e doar pentru ca baiatul insista si ele nu pot sa refuze ( inca nu stiu de ce nu pot sa refuze )...

| User a răspuns:

Sex sex sex. De 3x sex cu Mihaela Tatu.

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Sex normal, desi prefer sa il denumesc "dragoste", e mai frumos:X:X:X:X

| elyssa20 a răspuns:

Mie una imi plac ambele variante...:d pupici.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sincer as prefera sexul normal, e mai placut sa simti tot corpul partenerului nu numa gura lui.

| sebstian a răspuns:

Sex pur