| RamonaIubiticaTa a întrebat:

Va place sa faceti sex oral? Mie ca fata imi place terbil de mult si ma simt f excitata cand fac asta. Daca mi s-ar face si cunningulus i-as face acelui baiat oral non stop doar ca nu am gasit pe cineva asa faca asta. Voi baieti ce paarere aveti ati face sex oral unei fete? Vorbesc la modul general. Toti baietii zic in generaal ca nu ar face asta dar ei vor sa primeasca in schimb. Astept raspunsuri la obiect.

22 răspunsuri:
| luniii a răspuns:

rolling on the floor)))))))))Cata dreptate poti avea!

| matzagyuly a răspuns:

Alta care mananca copii cruzilaughing

| Cosmin86 a răspuns:

De ce, eu am facut si fac in continuare, nu vad o problema in asta, e foarte placut si cand faci, nu doar cand primesti + ca asa ajunge la orgasm in 80 % din cazuri.

| aumih16 a răspuns:

Daca tie iti place foarte bine insa incearca sa nu spui totusi intimitatile tale la toata lumea ca unii pot refuza astfel de lucruri

| bogdan72 a răspuns:

Da. E foarte placut sa mi se faca, dar sa o auzi cum striga de placere iti ofera o senzatie foarte placuta de asemenea. Le-am practicat pe ambele si nici unul nu se lasa sub asteptari din orice perspectiva le-ai privi big grin.

| Skeez a răspuns:

Da as face... de ce nu pana la urma?
odata ce partenera accepta sa imi faca mie atunci cred ca e corect sa ii fac si eu eiwinking

| P3TR3 a răspuns:

Wow.o intrebare pentru baieti.
Tin sa te informez ca mai mult de 3 sfert din baietii Terrei le place sexul (oricare mod)
Defapt..peste 3 sfert..adik vreo 85-90% vor sa faca si sa li se faca asa ceva.(de obicei nu daca esti tocilar/a laughing) )
deci DA e super.

| robertos41 a răspuns:

Eu sincer as face stiu cum ne place noua baietilor cand fata ne face sex oral asa ca trebuie sai facem si ei ca poate ii place asa fac cu iubitamea

| McSergio91 a răspuns:

Sunt altii pe aici care gasesc subiect de ras, si imi dau seama ca pentru ei sau parintii lor este subiect TABU. Radeti de alea care-si baga cozi de perii in vagin, care fac sex cu coji de rosii pe penis de aia. Sincer n-am facut decat o singura data, dar ador sa mi se facahee hee. Si sa nu aud pe vreo una ca nu face ca in Romania toate femeile fac sex oral numai ca 10% recunosc si restul de 90% tin doar pentru ele.

| dann42 a răspuns:

Ma bucur ca esti printre putinele ca re recunosc ca fac sex oral.
si mie imi place sa fac cunniligus sa vad partenera mea ca e innebunita de placere. daca vrei sa vorbim despre asta lasa-mi un mesaj

| jeeasy08 a răspuns:

Mie imi place enorm sa ofer cunnilingus

| jeeasy08 a răspuns:

Mmm, imi place enorm

| Mmnn a răspuns:

Da eu fac sex oral iubitei si ami place

| Rusu_Valentin_1966 a răspuns:

Ti as face sex oral non stop la cat de frumoasa esti

| Iordan_Radu_Adrian_1997 a răspuns:

Fac cu placere.

| ionut_3956 a răspuns:

Da draga mie imi place ba mai mult nu fac sex pana nu dau limbi

| Alexandru_Andrey_1993 a răspuns:

Da imi place foarte mult

| Arghir_Romeo-ionut_1990 a răspuns:

Mie in general imi place, sa dau limbi in pasarica non stop, 69 e perfect t,

| Karter a răspuns:

Da as face...