| Twix4Ever a întrebat:

Ce limbi straine cunoasteti?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Engleza si spaniola.

| IsabelaIssa a răspuns:

Greaca, engleza, si franceza.

| Ana94 a răspuns:

Engleza şi franceza.

| DeeaMarry a răspuns:

Engleza, franceza si spaniola.

| Purec a răspuns:

Ce de stie lumea pe aici happy si pun pariu ca mai mult de 2 cuvinte nu stitilaughing)

| justagirl1 a răspuns:

Spaniola si engleza tongue

| Life4Fun a răspuns:

Acum sunt a 8-a si stiu destula engleza ca sa vorbesc cu un american/englez.Dar la franceza...pfoai sunt bata.

| someonelikeu a răspuns:

Romana, Engleza, Spaniola, putina italiana stiu sa numar in rusa si foarte putina franceza

| just4funx a răspuns:

Roman franceza germana rusa

| just4funx a răspuns (pentru just4funx):

Si engleza bine intelesbig grin

| MonsterEnergy a răspuns:

Engleza si franceza.In principal engleza, la franceza o cam bâlbâi.

| pisioi a răspuns:

Engleza,franceza,turca si spaniola

| enigmatica a răspuns:

Engleza si neerlandeza/olandeza

| warrieru a răspuns:

Engleza, Franceza, Rusa, Italiana, Greaca, Spaniola, Germana, Portugheza, Bulgara, Japoneza, Chineza, Coreana, Argentiniana, Elvetiana, Tiganeasca