| Radu_5773 a întrebat:

Ce tehnici de invatare a unei limbi straine cunoasteti? FUNDA

1 răspuns:
| lavinia_7948 a răspuns:

Deci radu tehnici sunt o gramada dar atata timp cat perseverezi ani de zile e cel mai bun lucru pe care il faci ...in schimb daca nu ai avut posibilitatea asta sau nu ai invatat la timp ar fi bine sa-ti comanzi de exemplu de pe internet niste cartithinking care te vor ajuta cat de cat sau dvd cu limba pe care tu vrei sa o studiezi... fundalove struck?