| GabytzuA_7080 a întrebat:

Ce limbi va plac dintre : Spaniola, Franceza, Engleza, Italiana, Germana, Greaca, Rusa,
Sincer mie imi place la nebunie Spaniola si un pic Rusa dar urasc Franceza.

21 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Din ce ai enumerat tu,nu suport germana.
Indiferent ce spui in limba asta,tot ca o injuratura se aude,pana si ich liebe dich,uah!
In rest,mai mult sau mai putin, le vorbesc si-mi sunt dragi toate, mai ales dulcele grai al Carpatilor nostri...

| lolly a răspuns:

Spaniola si engleza

Răspuns utilizator avertizat
| BRG a răspuns:

Spaniola,Engleza Germana și italiană, franceza nu î mi place

Răspuns utilizator avertizat
| CristinaElena96 a răspuns:

Pai sincer imi place foarte mult turca(chiar daca nu ai enumerato),engleza,franceza (o ador),latina nu mai zic si limba romana care din punctul meu de vedere sunt unii care nici limba materna nu o cunosc bine, dap sa le mai ceri spaniola, franceza si nu mai stiu ce...laughing)

| Laya a răspuns:

Spaniola am invatat singura de la telenovele, e usoara. Franceza am invatat 7 ani, dar nu s-a prins nimic de mine. Mai vorbesc engleza, germana, italiana iar in rusa stiu sa citesc si inteleg ceva, ceva...happy
Mi-ar place ca la un moment dat sa-nvat araba...:-D

| quest_6999 a răspuns:

Spaniola imi place la nebunie si engleza (da m-am cam plictisit de ea ) Funda?laughing

| annammaryya a răspuns:

Franceza,engleza,spaniola,italiana si greaca urasc germana si irasc si mai mult rusa

| PinkDea a răspuns:

Italiana - o stiu bine (dar nu stiu sa pun verbele la prezent trecut etc)
Spaniola - nu o stiu dar o inteleg
Imi mai plac si alte limbi care nu sunt enumerate de tine

| yonutz96 a răspuns:

Spaniola si Englezabig grin

| theGazetteVortex a răspuns:

Imi plac engleza, germana, rusa, si ff putin franceza. nu suport spaniola si taliana:-&

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Clar engleza si spaniola.Dar din pacate nu stiu nici o boaba de spaniola.

Andreea

| BananaSuparata a răspuns:

Rusa si germana

| TpuNoName123 a răspuns:

Păi mie îmi plac toate limbile latine(Italiană. Franceză, Spaniolă, Portugheză şi Română)...eu urăsc Rusaaaa at wits' end X...defapt mă cam enervează şi ruşii şi vodka lor.laughing

| TpuNoName123 a răspuns:

Ruşii au rusificat şi limba Română în Rep. Moldova.

| dyannee a răspuns:

Spaniola,Germana,Engleza,Franceza,Rusa,Italiana.big grin [topul celor enumerate de tine] Insa imi place foarte tare Portugheza. love struck, apoi Japoneza si chiar Latina. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spaniola o ador love struck E usoara si am invatat.o din telenovele si melodii love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, eu vorbesc engleza si germana. Nu imi place spaniolabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Franceza. Dar nu le iubesc și nici nu vreau să fac sex cu ele (categoria).