| gorgexxx a întrebat:

Ce lubrifiant imi recomandați pentru sex?

Răspuns Câştigător
| Raniiia a răspuns:

De la durex!

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cum adică „ami recomandați"?!? Vrei să faci sex cu Ami?
Mă rog, dacă e să recomandăm - orice lubrifiant pe bază de apă în caz că folosești prezervativ din latex. Sau orice altceva dacă nu pui prezervativ - chiar și uleiul de masaj e bun.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu iti recomand sa 'pregatesti' fata inainte.
Face minuni!
N-ai specificat insa daca urmeaza sa faci sex cu o fata, sau... laughing
In caz ca lubrifiantul e pentru 'placerea' ta, iti recomand in primul rand un psiholog, cat inca esti tanar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cianură sau acid clorhidric.

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

" Phisologul " ..iti trebuie neaparat o consultatie.

| PogChamp a răspuns:

Daca folosesti prezervativ nu iti recomand sa folosesti lubrifianti bazati pe ulei intrucat acestia efectiv dizolva prezervativu si ne trezim cu o postare de la prietena ta ca ii intarzie ciclu si care sunt sansele sa fie insarcinata.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Durex, este foarte bun

| FaNtAsTiCooo a răspuns:

De la Delma

| gorgexxx explică:

Ok

Și pentru sexul oral ceva gustos