| HelpBoy a întrebat:

Ce lubrifiant sa folosesc impreuna cu prezervativul?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

De preferat unul pe baza de apa, gasesti la farmacie.
Citeste si aici, ca sa fii mai impacat:
http://sfatulparintilor.ro/......brifianti/

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru sugestie, poate-mi spui si care sunt rezultatele, daca tot esti un atat de bun cunoscator?

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Am zis eu ceva?
Stii si tu de gluma? laughing

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa cum ti-am raspuns, probabil stiu.
Bunica, e?rolling on the floor))

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Da! laughing

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mr musculo

| AlexanderAdrian a răspuns:

Cele pe baza de apa sunt cele mai bune fiindca nu pateaza si eventual sunt absorbite in piele si nu lasa reziduuri uleioase.

Cele mai uzuale, bune si ieftine ar fi Aquaglide sau Waterglide. Le gasesti in sex-shop-urile online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Lubrifiantul e un fel de ulei care se pune la himenul fetei inainte de dezvirginare pentru a se rupe mai repede si a fi mai putin dureros.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru anonim_4396):

Lubrefiantul e o substanta care creeaza o pelicula alunecoasa si relativ durabila si care reduce frecarea si ar trebui folosita de fiecare data cand facem sex

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Multumesc de corectare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

KenBlock43MonsterEnergy se dă la greece12 tongue.