| Regina2001 a întrebat:

Ce ma sfatuiti? Sa imi intreb iubitul daca vrea un sarut frantuzesc sau sa nu il intreb?

24 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Sa nu. Doar saruta-l, vezi tu daca i place sau nu.

| BlackheartQueen a răspuns:

E nevoie de intrebare pentru asta? Probabil nu ai mai mult de 12 ani.

| Regina2001 explică (pentru BlackheartQueen):

Nu inteleg ce va intereseaza pe voi varsta mea. E decizia mea.

| BlackheartQueen a răspuns (pentru Regina2001):

Nici n-am zis ca ar fi decizia altcuiva. Daca aveai mai mult de 16 ani nu puneai asa o intrebare. Toata lumea aici intreaba de varsta pentru ca majoritatea celor care pun intrebari nu sunt majori, nu au nici macar varsta de buletin. E normal sa iti traiesti copilaria pentru ca fiecare varsta are specificul ei. Vin si momentele alea in care sa spui: Da, am un iubit si da, il iubesc. Atunci o sa iti dai seama de mai multe lucruri, o sa ai alta mentalitate. Pana atunci e mai bine sa te bucuri de copilarie.

| swagMeOutBitch a răspuns:

Unde?

| Matt24 a răspuns:

E mai bine sa-l averitzezi decat sa-l sochezi.Dar sa fi-ti singuri

| neutrino a răspuns:

Trebuie sa-i spui tu ce varianta preferi, pentru a sti el cum sa acctioneze.

| grab a răspuns:

Bai grammar-nazy ce sunteti toti!
Nu vedeti ca fata e in flacari?
Dati-i un raspuns concret si fara gramatica.

Pupa-l cu limba dar nu o baga adanc din prima ca disperata.
Incearca-l asa tiptil vezi daca ii place, tachineaza-l, zambeste un pic ca si cum ti-ar fi rusine, lor le place timiditatea (macar simulata daca a murit in fasa).
Succes!

| Rakanishuu a răspuns:

Nu-l intreba ma laughing) Saruta-l direct :X

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

O faci pur si simplu. Oricum vei vedea ca el va continua si va v-a place amandurora happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu zic sa nu-l intrebi, lasa-l pe el sa te sarute atunci cand va fi pregatit.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa pui mana pe-o carte de romana si de preferat ar fi sa o si citesti.

| Regina2001 explică (pentru anonim_4396):

Vai ce sa zic...Bine ca stii tu mai multa romana laughing sunt cea mai buna din scoala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Regina2001):

Daca cea mai buna fata din scoala scrie "ke" in loc de "ce" inseamna ca acea fata minte ca e cea mai buna sau scoala e de rahat.

| Regina2001 explică (pentru anonim_4396):

Pe internet scriu cum vreau eu, dar la scoala sunt cea mai buna.Am numai 10 la romana.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Regina2001):

Imi doresc sa fie asa cum zici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l intreba si daca comenteaza ceva zici ca ai vrut sa-i faci o **** da nu ai stiut cu sa incepi

| lolylolypops a răspuns:

Nu il intreba, te faci de ras!

| Arkhasas a răspuns:

Ai 12 ani. La 12 ani iubit şi sărut franţuzesc? Nu. Nu e o părere de comunist. Nu spun că ar trebui la 18 ani. Spun doar că trebuie să fii cel puţin idiot ca la 12 ani în loc să-ţi trăieşti copilăria, să te formezi tu ca om, să capeţi experienţă, tu te avânţi direct la iubiţi. E ca şi cum ai începe o facultate şi tu deja te-ai angaja în domeniu fără să termini studiul.

| delia5609 a răspuns:

Nu il intreba!

| Rebeca21121 a răspuns:

Intreaba'l daca vrea sa incercati.

| geocarul a răspuns:

Pai nu il intreba mis sigur ca vrea laughing laughing doar ie baiat cui nu-i place laughing laughing

| HELLBOY32 a răspuns:

Te sfatuiesc sa inveti sa scriiwinking!

| Lovee18 a răspuns:

Intreaba-l, nu cred ca e ceva chiar atat de grav.