| CosminKK98 a întrebat:

Ce marime de prezervativ Durex se potriveste la 18 cm lungime si 14.2 cm circumferinta?

Am vazut pe net mai multe variante, informatiile sunt diferite, fie ca diametrul se masoara impartind circumferinta cu 2 sau cu 3.14, fie ca inloc de girth scrie circumference sau invers.

Am aproape 17 ani, nu am mai facut pana acum si nu as vrea sa cumpar 15 modele diferite ca sa il gasesc pe cel potrivit.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hai, ia o rigla si masaoara-la corect cu rigla peste cuc, sa vezi ca are cel putin 5cm mai putin decat crezi tu din imaginatie.

| CosminKK98 explică (pentru Violleta2022):

? Am in state flasca cat ai altii erecta. Stai linistita ca nu sunt doar baieti cu 12 cm pe planeta asta. E masurat corect, daca ma chinui scot si 20.

| Violleta2022 a răspuns (pentru CosminKK98):

Baiete, ce masori tu?
Siretul d ela pantofi laughing

| CosminKK98 explică (pentru Violleta2022):

Chiar nu ma intereseaza daca crezi sau nu, mai bine nu raspundeai

| Violleta2022 a răspuns (pentru CosminKK98):

Te ajuta la ceva daca minti?
Iti furi singur caciula, fiindca prezervativul va cade de pe cuc in timpul sexului, ori va cade in vaginul fetei si o lasi gravida, ori se rasuceste fiind larg, pana se intinde la maxim si pocneste.
Deci cu minciuna cumperi ce nu trebuie si-ti creezi singur numai necazuri.

ia pune mana pe o rigla si pune-o peste cuc sa vezi ca masura lui arata total diferit acum!
Cu un metru de croitorie masori si circumferinta cucului, tot asa, sa fie strans tare pe cuc, ca de cumperi prezervative largi o sa ajungi inapoi aici, plangand de disperare ca ai lasat fata gravida.

Uite aici:
https://imgur.com/a/kwt4a24

| CosminKK98 explică (pentru Violleta2022):

Mi-ai vazut-o ca sa stii cat e?
Inainte sa te nasti dai niste proble extrem de grele si in functie de rezultat, atat de mare ai si penisul? Asa te nasti cu el, nu alegi, fiecare cu norocul lui.

| VoidEternal a răspuns:

Alea standard din supermarket.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara din alea de 56mm si din alea 54 mm. Masturbeaza te cu ambele si trage concluziile.

| CosminKK98 explică (pentru anonim_4396):

Am luat 57 mm si 56 mm si sunt ok cele de 57.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CosminKK98):

Nu sunt de 57 in supermarketuri, de la 57mm in sus are mysize, durex nu prea
Minti cu nerusinare

| CosminKK98 explică (pentru anonim_4396):

Durex Feel Thin XL sunt de 57mm. Le-am luat din Farmacia Tei Dristor, 10 buc, 38.50 lei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CosminKK98):

Ai drepate
Am gresit