| Andrei19289 a întrebat:

Marime prezervativ la un penis de circumferinta 120 mm? Am masurat de cateva ori si imi da 12, 3 cm de fiecare data. Ce ar fi potrivit? Ce tip de prezervativ de la durex?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Latexul din prezervativ se mareste si de 10 ori... nu cred ca ai sa ai probleme cu aia 3mm

| Violleta2022 a răspuns:

Masura 47 sau 49mm
le poti cumpara pe amandoua si incerca acasa care iti este cea mai strans lipita de cuc, fara sa faca falduri sau cute, acel numar de prezervativ este cel ami bun.

| Emilian65 a răspuns:

Iti trebuie prezervativ marimea M.