| Emi_Gaciu_1996 a întrebat:

Ce medicamente imi recomandati pentru marirea penisului?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te anunt ca o femeie poate fi perfect satisfacuta folosindu-se si alte parti anatomice nu doar penisul. Marimea acestuia poate fi irelevanta in cazul practicarii unor "perversiuni" si fantezii sexuale.Iar un raspuns referitor strict la intrebare ta se poate formula prin "nu exista asa ceva". Toate acele produse minune care "garanteaza" cresterea penisului au o singura utilitate si anume, imbogatirea sarlatanilor pe baza naivitatii unora.

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista medicamente pentru marirea penisului. Lasa-l sa creasca natural, ca este mai bine asa.

| peperonies a răspuns:

Diazepam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

paracetamol.

| Peridava a răspuns:

1. nu exista
2. nu marimea conteaza ci felul in care stii sa-l folosesti

| MrLucas a răspuns:

Nu exista astfel de medicamente, poti incerca tot felul de extendere dar sfatul meu e sa te obisnuiesti cu ideea, pana la urma poti satisface o femeie foarte bine si cu un penis de dimensiuni normale.

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| 457 a răspuns:

Turbo max blue