| medenisa a întrebat:

Ce mesaj as putea sa ii trimit baiatului pe care il iubesc pentru ai spune ca il iubesc dau funda va roog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Spune-i ceea ce simti in fata! Daca ai o prietena buna care sa-l cunoasca si sa fie amica cu el roag-o sa -i spuna ea sau sa-l cheme intr-un loc mai retras, unde sa te cheme si pe tine si sa vorbiti acolo!

| Staicu_Razvan_1996 a răspuns:

Nu ii trimite niciun mesaj, spune-i in fata, si daca el o sa fie cam uimit, vezi ce o sa-ti zica, si daca pare confuz, incearca sa-l sarutiwinking