| Dianadidi10 a întrebat:

Buna, vreau sa ii trimit un mesaj dragut baiatului pe care il plac in care sa ii zic ca il plac... puteti sa ma ajutati va rog cu exemplu?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu-i scrie tu prima. Lasă-l pe el să inițieze, Tu dă doar semnale (body language) că ai accepta

| MihaiNicu23 a răspuns:

Tu doar da- i inimioare la poze pe Facebook si lasa-l pe el sa te caute.

| Kerre a răspuns:

Incearca sa il lasi pe el sa iti dea primul mesaj apoi tu poti actiona.

| AnonimulCurajos a răspuns:

Încearcă să ieși în evidență în modul drăguț, nu ciudat, iar apoi lasa-l să îți dea mesaj