| alyna_2132 a întrebat:

Vreau sa ii trimit un mesaj baiatului care il iubesc din tot sufletului dar nu stiu ce sa ii scriu...cine ma ajuta dau fundita:X:X

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Orice ai scrie nu lua prosti din astea dupa net cu cel mai frumos citeste acest mesaj. si sfatu meu e daca nu vorbeti cu el in fata macar sa.l suni, niciodata nu vei putea arata sentimente pure doar printr.un sms

| Lore2good a răspuns:

Mesajul trebuie sa vina din sufletul tau! Daca chiar il iubesti, vei gasi cuvintele potrivite.Incearca sa descrii doar ce simti si de ce crezi ca il iubestihappy.

Totodata, incearca sa eviti cliseele sau mesajele puse pe net.

Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrii cea ce simti noi nu putem sa iti spunem pentru ca numai tu stii ce vrei sa-i spui

| MrCrazy a răspuns:

Pai daca sunteti impreuna scrie ceva de genu: "Ceau ce faci iubire?:*" si vedeti ce mai vorbiti. Daca nu sunteti impreuna: "Ceau...ce mai faci?happy" sau ceva de genu...

| Anonimul230 a răspuns (pentru MrCrazy):

Se scrie "ciao"!