| NebunaaaaaaBlonda a întrebat:

Ce mesaj sa ii trimit fostului de ziua lui?
P.S inca il mai iubesc.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cred ca isi mai are rostul. Daca inca il mai iubesti de ce este fostul? Daca are pe altcineva si vede mesajul? Sau chiar asta vrei?

| sofisis a răspuns:

Nu cred ca e indicat sa faci asta.
Dar daca tii mortis, un simplu "La Multi Ani si tot ce iti doresti" e suficient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe o caramida te iubesc si dai cu ea in cap! Atunci o sa stie cat de mult o iubesti dupa durerea creata!

| SarosBogdan a răspuns:

Numele te da de gol :*
Stiu cum e sa iubesti ca timpitul/a, pe fosta persoana din viata ta...
Trimitei un mesaj in care sa nu ii arati ca il iubesti doar pentru a vedea reactia lui...,, eu am incercat sa ii arat si i-am si spus ca inca o iubesc,, dar dupa *surpriza* ne vedeam si ajungeam pana la un punct comun dintre 2 persoane care se iubesc si brusc ma respingea. Asa am decis sa o las pe drumul ei.
Intr-adevar e greu de ascultat si inteles un sfat cand iubesti, dar macar ia catava idei.
ti :* si ai grija de tinewinking

| Kirito21 a răspuns:

La multi ani!

| Zerathull a răspuns:

Sunt insarcinata happy, asa ca BANI!

| lizemm a răspuns:

Salut! chiar daca ne-am despartit eu nu am uitat de ziua ta si nu as putea vreodata () chiar daca nu mai sunt a ta eu iti doresc tot binele din lume, pentru ca il meriti si meriti tot ce este mai bun si mai frumos, imi doresc ca sanatatea sa fie prietena ta cea mai buna, umbra ta si sa nu te paraseasca niciodata.
ma doare sa iti spun dar imi doresc sa fii fericit(chiar daca nu mai sunt eu cauza fericirii tale).
te rog sa ai grija de tine. la multi ani fericiti.
mai adaugi tu cate ceva daca consideri ca e cazul.
sau mai scoti

| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Uitarea si mersul mai departe, e cea mai buna intelepciune.Incearca sa nu mai traiesti din trecut si fa tot posibilul sa dai contur prezentului.barbati sunt cu sute/mii/milioane, care pot fii la fel sau mai mult speciali ca el.Nu cred ca el e singurul care graviteaza in jurul tau.

| LastKisss a răspuns:

Eu zic sa nu te complici, trimite-i un simplu " la multi ani ", daca te complci cu mesaje lungi si pompoase o sa-si dea sema ca tie iti mai place de el, asa un simplu la multi ani e ok, iar daca vrei si ai psihicul tare poti sa nu-i trimiti deloc, asa o sa se gandeasca la tine, o sa zica " ea nu mi-a trimis mesaj, e clar nu o mai intereseaza, m-a uitat si o sa ii para automat rau, o sa se simta uitat si s-ar putea sa iti dea si un semn de viata din orgoliu ". Acum depinde ce vrei sa-i arati :* eu zic sa fii desteapta si sa folosesti putina psihologie

| kristinne a răspuns:

Scrie ceva din suflet, dar sa nu fie ceva foarte sentimental, ceva ce ai putea scrie celui mai apropiat prieten si nu uita sa ii aduci aminte putin de timpul cand erati impreuna. Nu e neaparat sa scrii "tii minte atunci..." bla, bla...adica un cuvant, obiect care il intrebuintati voi des care inseamna ceva pentru voi. Succes

| Everestcompany a răspuns:

Dar el te mai iubeste? Cred ca tu ai putea fi cel mai frumos cadou pentru el, nu un obiect.