| anonim_4396 a întrebat:

Ce mesaj sa ii trimit fostului meu prieten ca sa ii trezesc intereusul pentru mine?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fa ti o poza asa imbracata mai sexi si trimite o cu mesaju.,, mi e dor de tine,,

| Oana_9831 a răspuns:

Pai prima data intreaba`l ce face, care mai e viata lui, afla daca are prietena si apoi intreaba`l asa repede mai uitat? si sunt sigura ca raspunsul lui la intrebarea asta te va face sa iti dai seama daca mai simte ceva pentru tine sau nu. Funda? love struck