| Dolari12 a întrebat:

Ce miros ar fi trebui sa aibă penisul unui bărbat?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Piersici

| RAY a răspuns:

Dacă te ai spălat e mirosul ala de șampon

| LoveSleep a răspuns:

De dero manual, cu care îsi spala chiloții.

| Frank51 a răspuns:

Are un miros specific de penis, asa cum si vaginul are un miros specific de vagin. Nu trebuie sa miroasa foarte intepator dar nici sa nu miroasa deloc, sa fie un echilibru. Nu poti compara cu nimic acel miros, asa cum nu poti compara nici mirosul de vanilie cu cel de rom, pentru ca sunt unice.

| GoldenZenith a răspuns:

De penis. laughing

| danaieladaniela a răspuns:

Miros a levantica laughing

| CristianPetre2002 a răspuns:

De peste

| anonim847483 a răspuns:

Ciocolata

| Iulian567 a răspuns:

Buna, depinde la barbat la barbat, de exemplu al meu nu pot spune ca nu are nici un miros dar nu are miros înțepător