| UmbraDeVulpe a întrebat:

Daca nu ai nici o problema ar trebui ca si dupa ejaculare sa nu aiba niciun fel de miros penisul sau e normal si dupa ejaculare sa miroasa? Ca e miros specific care apare dupa ejaculare. Gen cum e si cu mirosul ala care apare dupa ce ai transpirat acolo. De fapt stai, ca mirosul ala apare mereu, nu doar cand transpiri acolo. Dar sincer de cand sunt am mirosul ala dupa ejaculare, e ok atunci? Sau chiar si dupa ejaculare trebuie sa fie tot mirosul ala care e la orice penis? Adica ori tot mirosul ala ori niciun fel de miros? Sau e si miros specific ejacularii?

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Lichidele iesite din corp au mereu un miros specific.Incearca sa nu mai cauti nod in papura pentru orice banalitate si pastreaza o igiena adecvata.

| lpavel a răspuns:

Da e normal sa ai acel miros pana nu faci un dus!
Sperma si lichidul seminal au un alt miros decat transpiratia!
Ai acel miros mereu pentru ca noaptea sau cine stie poate chiar si ziua ai erectie si apare putin lichid seminal mai ales daca te exciti usor si aia miroase...

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Normal ca cu ai ce face, e absolut natural ce se intampla! singura modalitate e dusul!

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

E vorba ca ai probleme cu igiena. Reiese asta din multe intrebari de-ale tale.

| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Normal ca nu ai nici o infectie, ti-am mai zis, e absolut natural sa ai mirosuri neplacute dupa un anumit timp indiferent daca esti baiat sau fata, asa avem toti! si fetelor le miroase p i z d a stai calm laughing de asta trebuie sa faci dus cand simti ca miroase sau inainte de asta... Nu poti face nimic sa poti schimba asta, asa e corpul uman, de aceea facem dus cu totii sa scapam de mirosuri urate!