| Mimi4321 a întrebat:

Ce nu ar accepta baietii la iubitele lor? Cum ar vrea sa fie?
Ce i-ar deranja sa audă despre ele sau ce nu le-ar plăcea să vadă la corpul lor.

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Dacă deja ți-a devenit iubită ar trebui să nu te mai deranjeze nimic, deoarece se presupune că deja o cunoști, sau cel puțin îi știi și bunele și relele.
Dar în ziua de azi, cum majoritatea sunt disperați să se cupleze, și se consideră deja "într-o relație" la 2 ore după ce a cunoscut pe cineva, te poți aștepta la orice.
"Ce nu le-ar plăcea să vadă la corpul lor?" Probabil nu le-ar plăcea să descopere că e tranny. rolling on the floor

6 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Probabil gelozia exagerata si posesivitatea. Nu cred ca i ar surade ideea sa stie ca a avut relatii cu nu stiu cati barbati. Dar odata ce au deja o relatie se presupune ca a trecut cu vederea orice defect si o place asa cum e nu vrea s o schimbe. Apoi femeia perfecta nu exista.

| PersonajFictiv a răspuns:

Uite, e un videoclip interesant aici, e singurul de pe Youtube care iti explica cum sta cu adevarat treaba, cel putin eu am legat acele cuvinte cu niste informatii din creierul meu si am inteles perfect :

http://www.youtube.com/watch?v=5LlQNty_C8s&t=0m6s

| Necunoscut112 a răspuns:

Cui îi pasă? Dacă încerci să fii cum te vor bărbaţii, probabil o să ai o viaţă foarte tristă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu fie grasă cu principii prostești și ignorantă, simplu. Aveți o predispoziție să alegeți cu curul și să nu ascultați de nimeni... În cele mai multe cazuri vă credeți deștepte și întotdeauna spuneți că "la mine va fi diferit". După ce faceți prostia și o repetați de câteva ori, așa doar să fiți sigure, din ignoranță și principii prostești nu mai are nimeni nici o datorie față de voi și atunci vă plângeți că viața e amară și cine mai știe ce alte drame.

| Romanul86 a răspuns:

Răutate. Să fie bună sufletește. M-ar deranja să o știu o femeie care e dominată de alți. Ce nu mi-ar plăcea să vadă la corpul ei. Haine gen bunica! laughing

| FruttiFresh300 a răspuns:

Sa fie jegoasa, asta sigur nu le-ar plăcea.