| GeorgeDRX a întrebat:

Fetelor, voua va place cand un baiat va imbratiseaza de la spate? Si a 2-a intrebare, va simtiti atrase de un baiat cand se uita in ochii vostri atunci cand vorbeste cu voi? Nu ma refer atunci cand se holbeaza, stiti la ce ma refer happy Vreau raspunsuri doar de la fete. Multumesc anticipatwinking

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E-mailul: tanczbernatorsi@yahoo.com

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite, nu știu să-ți scriu mesaje, pentru că ești utilizator junior sad

| Madesz a răspuns:

Asta imi place la un baiat. De fapt, ador! Dar de ce intrebi?

| Madesz a răspuns:

Da-mi ID-ul tau. Hai pe mess.

| Madesz a răspuns:

Mady_madabarbu2002@yahoo.com
Al tau care e?

| FormPrix a răspuns:

Mie-mi place, ma face sa ma simt ca o femeie adevarata happy Dar daca imbratisezi o fata de la spate, ai grija sa nu se sperie happy Mai pot sa-ti spun, ca lucrul acesta e relativ, fiindca sunt fete carora le plac imbratisatul de la spate si sunt carora nu le plac, depinde de personalitatea fetei. Sper ca te-am ajutat.

| GeorgeDRX explică (pentru FormPrix):

Si despre privitul in ochi ce spui?

| FormPrix a răspuns (pentru GeorgeDRX):

Și acela e relativ, mie-mi place, căci atunci simt că sunt atenți la mine happy Sunt fete cărora privitul în ochi este stresant, dar celelalte fete se simt în centrul atenției sau pur și simplu se simt bine când sunt priviți de o persoană dragă happy
Dacă mai ai întrebări, poți să mă întrebi liniștit.

| GeorgeDRX explică (pentru FormPrix):

Ce gesturi sa fac fata de o fata ca sa o fac atrasa de mine? thinking

| FormPrix a răspuns (pentru GeorgeDRX):

Păăăăii, cunoști fata bine? Și dacă da, poți să-mi-o descrii?

| GeorgeDRX explică (pentru FormPrix):

Ai cumva mess?

| FormPrix a răspuns (pentru GeorgeDRX):

Am doar facebook happy sorry

| FormPrix a răspuns (pentru FormPrix):

Dar am și Skype

| anonim_4396 a răspuns (pentru FormPrix):

Hai, că mi-am făcut și mess happy

| GeorgeDRX explică (pentru anonim_4396):

Da-mi id-ul big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorgeDRX):

Pe mess numele meu este Orsi Tancz-Bernat

| GeorgeDRX explică (pentru anonim_4396):

Si email-ul? ala ma intereseaza ca sa-ti dau add big grin