| DjSteelSex a întrebat:

am 15 ani, sunt baiat, tot deschid conversaţii cu fete pe care nu le cunosc pe facebook, ne salutam, ce faci alea alea si dupa 1 min deja se plictiseste (vad dupa cum vorbeste). Daca ma-ti putea ajuta cu niste modalităţi ca sa fiu si eu placut într-o conversatie

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa deschizi subiecte despre orice pentru a purta o conversatie.

| RAY a răspuns:

Se uita la poza ta, stai nu e frumos numi pierd timpul cu el, banuiesc ca vb doar cu alea frumoase si ele vor doar sufletul din tine iar tu vrei sex cat de romantic

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cauti subiecte comune. La nevoie, devii brusc interesat de un hobby de al ei, sau ceva de genul.

| LoveSleep a răspuns:

Continui cu "am câștigat la lotto" și vezi cum devin brusc interesate.

| R0R0 a răspuns:

Trebuie sa gasesti subiecte in comun cu ele si sa nu fii super -insistent.