| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi [aici ma refer la fete] cand un baiat vorbeste cu tine in fiecare zi iti da mesaje.etc.thinking Pentru voi ce inseamna?happy Eu ma mai gandesc si la varianta ca nu are ce face[dar totusi, chiar in fiecare zi?thinking] Cel mai bun raspuns primeste fundita:X

Răspuns Câştigător
| CRM a răspuns:

Buna.cred ca te place sh poate vrea sa fiti impreuna, dc nu? bine daca sh uh il placi! un baiat nu iti trimite sms. uri doar sa se alfle intreba sau de plictiseala! sincer acum happy

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

La prima vedere zic ca e interesat de tine, in ce mod...asta nu mai stiu
Depinde de cat timp il cunosti, daca de curand ai inceput sa vorbesti cu el...si normal ca te place

Stefan
| Stefan a răspuns:

Este semnul de inceput al unei relatii, totul pleaca de la un zambet, o floare, un telefon, o intalnire si cei doi devin prieteni. Restul povestii si-o scriu singuri cei doi.

| mar2012 a răspuns:

1.ma place si vrea sa vorbeasca cu mine
2.nu are ce face

| Ilona_3367 a răspuns:

Pai daca nu are ce face :'s-ar uita la tine si tu la el apoi ar rade' adica sunt sigura ca ii place de tine vrea sa deveniti prieteni, amicismugsau nu stiu mai mult depinde de cum priveste lucrurile. Poate fi un baiat cu picioarele pe pamant sau nu ...Doar tu sti asta pabig grin