| mario a întrebat:

Ce nu va place la barbati?

19 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ca sunt obsedatsi. majoritatea baietilor din ziua de azi se gandesc "cum sa i`o trag mai repede lu` marioara". mie nu`mi plac chestiile astea, plus ca se duc la curve ca sa nu te fu`ta pe tine straight face. vai ce dragutsi sunt ei, se mai gandesc si la noi oh go on

| Libelle a răspuns:

Prostia si obsesia de sex, de care dai tu dovada mai mario mai.

| Razvan a răspuns:

Lipsa de punctualitate

| Elena1234456 a răspuns:

Nu imi place indiferentahee hee. Si bagarea prea multa in seama.

| AnonimA a răspuns:

Ehh mte pai ca se dau mari si tari si de fapt nu sunt(uni)

ca mai tot timpu dupa ca termina o rell cu o fata o face c**a

ca mint ft mtlaughing

nu imi plk fte mte lucruri dar iubesc si mte lucruri la ei laughing:X

| Ирина19 a răspuns:

Minciuna, mindria, indiferenta si obsesia de sex!

| Carmen a răspuns:

Infidelitatea

| Alina0491 a răspuns:

Sinceritatea
si...
imi plac si muschii
nah, c-am spus`o blushing

| Alina0491 a răspuns:

laughing uaau se pare ca nu`ul nu l-am vazut :-| mda, scuze
Nu-mi place cand incearca sa se dea mare
cand incearca sa se scoata si nu`i iese
si cand insista desii ii spun NU!

| Gabriella_1938 a răspuns:

Sictiru` cu care vorbesc...
si ca o fac pe interesantii desi nu sunt...
ca uneori se dau mari gen '' am facut-o aseara cu o **** vai ce buna era la pat''
chestii de genu`

| Dmonik a răspuns:

Nu-mi place cand pun intrebari ca asta pe care ai postat-o tu. Pentru ca incita la separatism, ura si nu-i deloc prietenoasa... Ce nu-mi place la barbati, nu-mi place nici la femei, e bine?
Minciuna, falsitatea si sa fie mereu inoportuni/e.

| LiA_1752 a răspuns:

Gelozitatea si neincrederea in partenera, minciuna si intoleranta.

Răspuns utilizator avertizat
| LifTwist a răspuns:

Cand umbla cu alte fete ori cand se da pe la ele

| cornelia_9446 a răspuns:

Ca se cred cine nu sunthappy
Unii...

| IoanaSalvatore a răspuns:

Chiar ca obsesia pentru sex straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne place sa fie vagabonti

| firefairy02 a răspuns:

Pai...nu imi place unul sloampat mi-e imi plac cei emo sau skateri!(parul sub brat)! cam asta-i tot.

| Michael_7927 a răspuns:

Love cred ca nu ai putea sa prescurtezi mai mult / citeste regulmentul. deabi am inteles ce ai vrut sa spui