| Mihaela_5726 a întrebat:

Ce o raneste cel mai tare pe o femei?

17 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Sunt mai multe. Pe mine ma raneste daca ma inseala, minte, imi ofera indiferenta. Cel mai mult!

| irina20 a răspuns:

Infidelitatea.Poate suportaindiferenta, jigniri poate si violenta, dar nu suporta gandul ca nu a fost suficienta pentru iubitul ei acesta simtind nevoia unei alte femei.Se simte inlocuita, indiferent daca iubeste sau nu.

| Ecea a răspuns:

Cred ca picioare in cap si cativa pumni in ochi, eventual si un cutit in gat dupa.Mai rau de atat nu vad.

| Kerryn a răspuns:

Barbatu big grin

| chelie91ptm a răspuns:

Probabil inshelatuhee hee

| nonny50 a răspuns:

Indiferenta! Cu siguranta!hee hee

| nonny50 a răspuns:

@adb : te complici prea mult!hee hee

| Cåpåċεl a răspuns:

Minciuna.winking

| eurynomus a răspuns:

Cutitul

| monstrulet a răspuns:

Cand nu se dospeste aluatul...

| vioooleeetaaa a răspuns:

Minciuna neincrederea indiferenta lipsa de afectiune vorbele urate!

| CynicalCunt a răspuns:

Drujba, nefolosirea lubrufiantului potrivit [margarina], lingura cu care ii scoti ovarele, taierea sfarcurilor, sa descopere ca are par intre tate, o scula mult mai mare decat poate cuprinde, tentaculele din hentai, statul pe subwoofer ascultand dubstep[okay asta o sa ii placa], ii spui ca fratele tau are scula la fel de mica etc etc etc.

| DarkStarGW a răspuns:

P***, infidelitatea, despartirile, nu stiu ce?

| adb a răspuns:

Abuzul de increderea acordata...pe mine asta ma face sa ma gandesc mai bine daca persoana respectiva traieste intr-adevar anumite sentimente frumoase pentru mine

| adb a răspuns:

@nonny50 stiu prea bine asta...

| megadeth_5578 a răspuns:

Gramatica

| xLidiax_1602 a răspuns:

Daca ar iubi cu adevarat si ar fi inselata sau tradata
Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin