| anonim_4396 a întrebat:

Ce va raneste cel mai tare?

Răspuns Câştigător
| player_2973 a răspuns:

Ce ma ranesthe pe mine? PFF e mult.Dar cel mai rau cand il vad pe prietenul meu cel mai bun ca il plac toate fetel iar pe mine nu ma baga niciodata in seama.Mentionez ca fetele acelea le cunosc de mult timp si nu m-au laut niciodata in brate iar pe el in 5 minute l-au si pupat.App mai e si indiferenta si tradarea etc.

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Minciuna, trădarea, etc.
Pa, pa.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mă răneşte indiferenţa care îmi este acordată de multe ori de persoanele la care ţin şi singurătatea de care mai am parte în unele zile.

| ThePunisher a răspuns:

Tradarea.

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Tradare.
Minciuna.
Indiferenta.

| Babushka a răspuns:

Indiferenta persoanelor dragi mie!

| XtmCamiii a răspuns:

Bună,
Mă răneşte indiferenţa care îmi este acordată de multe ori de persoanele la care ţin chiar si de baiatul carel plac [x] ma rog!:0

| RфZaημtzα a răspuns:

Atunci cand cineva imi promite ceva si nu se tine de cuvant.

| amalia_4709 a răspuns:

Cel mai tare ma raneste atunci cand baiatul pe care il ador.nu stie acest lucru.ca as face orice pentru el.[:-

| Alleychan a răspuns:

Indiferenta, ideile pe care le pot avea unii.

| Girll12 a răspuns:

Indifirenta!
Wow. cand am vazut intrebarea ta am spus ca scriu "indiferenta" apoi am vazut ca toti au scris tot asa! Inseamna ca asta ne raneste sad

| seba_1228 a răspuns:

Ignoranta fetei pe care o iubescstraight face

| Zahar a răspuns:

Buna! Faptul ca nu-si cere nimeni scuze cand greseste e cel mai dureros lucru.Ar mai fi si indiferenta celor dragi,minciuna, tradarea, atunci cand toata lumea se indoieste de tine...oh go on
:*

| ploiacide a răspuns:

Indiferenta, tradarea, minciuna big grin

| Cartinca0199 a răspuns:

Eu sunt foarte sentimenala si totul iau la inima. Deci ma raneste ca prietenul cel mai bun se intilneste cu fosta mea prietena cea mai buna. Ma raneste faptul ca nu-mi mai acorda atentie ca inainte, nu vb la fel, e foarte indiferent.Asta la prezent cel mai mult ma raneste... sadsadsadsadsad

| cristi_1362 a răspuns:

Indiferenta!