| Neagu_Diana_1998 a întrebat:

Cum ii spui unui baiat ca il iubesti?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Cu tupeu.Ii spui pur si simplu.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu cred ca il iubesti si esti atrasa de el atata tot, stai cu el o vreme vei vedea ca te vei plictisi de el rapid

| RainmakerX a răspuns:

Mai bine nu ii spui, s-ar putea sa profite daca nu simte nimic pentru tine...

| raluk27 a răspuns:

Cat mai natural, pur și simplu. Il privesti in ochi si ii spui.
Sfat: nu ii spui unui băiat "te iubesc ", decat daca ti-a spus-o el primul sau cel putin esti foarte sigura ca asta ti-a dat de înțeles. Altfel risti sa te alegi cu un "și euu" leșinat, spus cu jumătate de gură sau "mulțumesc ". Gândește -te cam cum te-ai simți.

| AliGab a răspuns:

"Te iubesc!" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce limbă vorbiți între voiwinking
El prima oară, după vreo cinci luni mi-a dat un buchet minunat de flori și a ascuns între flori un bilețel cu inscripția "Te iubesc". Eu l-am sărutat și i-am șoptit că îl iubesc și eu. Deci în șoaptă i-am spus, ca să-ți răspund mai concret la întrebare.

Răspuns utilizator avertizat
| ONE123456789 a răspuns:

Buna! In primul rand spune/i ce simti pentru el, fi sincera cu el, dar nu pronunta niciodata cele doua cuvinte magice, adica "te iubesc", daca el nu a spus/o primul. Poate sa profite de asta, si te poate rani pe parcurs. Deci fi sincera cu el, dar sa nu iti pui niciodata sufletul pe tava, unui om pe care nu il cunosti. Sper ca te/am putut ajuta. Multa bafta!