| maimutzica a întrebat:

Ce parere ai cand vezi un cuplu pe strada... ea mai inalta decat el(cu cativa cm buni)?

20 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mi se pare nimic neobisnuit si nu imi atrag atentia.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Presupun ca se potrivesc, se inteleg si tin unul la celalalt suficient de mult incat sa nu le pese de parerea celorlalalti, din acest punct de vedere!

| CevaNormal a răspuns:

Perfect eu cred ca ambii au curaj, si traiesc pentru ei nu pentru ochiul lumiiwinking

| deeea28 a răspuns:

Indiferent cat mi-a placut un baiat sau nu, nu m-am uitat la el daca nu era mai inalt ca mine macar cu cativa centimetrii. Poate e o problema asta, dar parca arata prea rau. Instinctiv barbatul trebuie sa fie mai inalt, mai solid, sa domine femeia. Deci ceva care e invers, ea mai inalta, eventual mai plinuta ca el, poate cateodata prea mult, mi se pare aiurea. Dar daca ei se inteleg, se iubesc si se plac asa cum sunt, nu am eu ce comenta. Nu sunt eu in situatie. Fiecare cu viata si alegerile lui. In fond si la urma urmei toti ne cautam fericirea si perechea potrivita.Fiecare isi alege dupa bunul plac

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu mi se pare nimic neobisnuit....ba chiar mai mult am doi prieteni care sunt impreuna si ea e putin mai inalta decat el dar sunt foarte draguti impreuna si nu cred ca conteaza inaltimea happy

| oz a răspuns:

Daca nu ii deranjeaza pe ei...nu ma deranjeaza nici pe mine,

| Corinne a răspuns:

Pai.am mai vazut astfel de cupluri. mie personal nu mi-ar place sa fiu mai inalta ca iubitul meu. dar fiecare cu parerile lui. Dar atata timp cat pe cei nu`i deranjeaza acei cm in plus sau in minus nu vad nici un impediment sa nu se iubeasca happy

| IuliaWosster a răspuns:

Nu conteaza cat de inalta este ea. cat timp eie se iubesc si sunt fericiti nu conteaza inaltimea sau cum arata impreunalove struck

| Viuvi a răspuns:

Pai sincer mi se pare putin ciudat insa nu e mare chestie...

| Guitarlove a răspuns:

Daca se iubesc, e tot ce conteaza.

| rebelutza4u a răspuns:

Mie personal nu mi se pare nimic neobisnuit... daca se iubesc, nu conteaza...Eu is mai inalta cu 4 cm fata de prietenul meu si nu il deranjeaza nici pe el nici pe mine...ne iubim si asta conteaza.

| Onetwthree a răspuns:

Pai de exemplu fostul meu prieten avea 1. 86 iar eu 1. 60! Iti dai seama cum arata. Dar fatul ca ne iubeam si ca tineam unul la altu, asta conta! Ei bine, arata urat, dar ti-am zis tot ce conta era faptul ca ne iubeam! Deci, atunci cand vad un cuplu cu diferente de genu asta, imi aduc aminte de mine si de fostul meu prieten!winking

| eyline a răspuns:

Daca pe ei nu ii deranjaza si se iubesc, bravo lor! Nu conteaza ce crede lume, conteaza ce crezi tu.

| claudya a răspuns:

Inaltimea nu conteaza intr-o relatie de durata... conteaza dragostea si deplina intelegere si comunicare...

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Am impresya ca e mama cu tata!laughing

| alexutzah16 a răspuns:

Cand vad un astfel de cuplu ma gandesc la Moni si Iri laughing. jocingtongue .Hmm sunt fel si fel de cupluri.Fiecare cu alegerea lui.Nu mi se pare ceva iesit din comun, dar mie personal nu mi-ar place sa fiu mai inalta decat prietenul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un cuplu adevarat cativa cm in plus pentru ea, sau cativa ani in plus pentru ea ca in cazul meu nu conteaza daca vorbim de niste sentimente puternice, respect reciproc si armonie. Dragostea invinge intodeauna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se iubesc ce conteaza restul? inclusiv inaltimea?

| papusika a răspuns:

In primul rand dragostea nu se masoara in cm, ce conteaza inaltimea ei sau a lui important e daca se iubesc sau nu...nu zic ca nu se vor gasi persoane care sa comenteze la adresa lor, dar niciodata nu vei reusi sa ii multumesti pe toti...

| andrutza_9076 a răspuns:

Nu e calumea