| anonim_4396 a întrebat:

Cum arata un cuplu in care fata e si mai inalta cu ceva si mai solida decat baiatul (care e slabutel)?

2 răspunsuri:
| vizabela a răspuns:

Arata bine! Atata timp cat se iubesc si se inteleg bine diferentele astea nu isi au rostul. Sper ca te-am ajutat!:*

| InfamulGeorge a răspuns:

Domnisoara complexata ( sa nu negi, ca minciuna pute si mai tare), daca iti pasa de ce crede lumea si o sa pui asta pe primul loc, n-o sa fie bine, din experienta iti zic. Dragostea sa tine aproape de inima, si daca este perfect acolo, nimic altceva nu mai conteaza.
Cand eu mergeam pe strada cu o fosta persoana, auzeam remarci penibile la adresa mea / noastra, dar imi trebuia doar sa ma uit o secunda in ochii ei si nimic altceva nu mai conta.

Te las cu o balada http://www.youtube.com/watch?v=Tj75Arhq5ho

Dai lui vizabela frunda, se vede ca asta isi doreste cu ardoare.