| Vio199 a întrebat:

Ce parere aveti despre un cuplu in care fata e cu cativa mm mai inalta ca baiatul. Ei se iubesc si nu-si vad unul altuia defectele. Voi ce ziceti? Ganditi cu inima sau cu mintea?

Răspuns Câştigător
| Andra1024 a răspuns:

E pacat ca lumea are anumite conceptii.Parerea mea este ca daca doua persoane se inteleg si se iubesc cu adevarat sa numai conteze inaltimea greutatea anii si alte criterii.Ne iubim pentru ceea ce suntem asa cum suntem si oricat de inapoiati sunt unii oameni sper sa nu distruga adevarata iubirebatting eyelashes

9 răspunsuri:
| AlynaC a răspuns:

Poi daca e numai cu cativa mm mai inalta nu vad nicio problema si chiar daca ar fi cu cativa centimetri daca se iubesc asta e tot ce conteaza.

| anonima97 a răspuns:

Daca voi va iubiti e perfect.asta te invata sa nu mai judeci lumea si daca lumea te judeca.stai linistita ca va veni si randul lor.:*

| RiRi5846 a răspuns:

Din moment ce ei doi se iubesc, nu vad e nu e bine.Atunci cand iubesti nu mai conteaza cativa mm.

| loveyou99 a răspuns:

Cu inima

| LoReDaNa_2201 a răspuns:

Mey dc se iubesc sh cum spui nu imi vad defectele mi se pare aiurea sa te desparti de cineva pe care il iubescti pentru ca e mai inalt ca tine cu cativa mmwinking

| EmilyT a răspuns:

Buna... Citiva mm eu cred ca nu e o problema enorma. Principalul nu este inaltimea, cine-i mai inalt si cu cit, dar ca aveti sentimente reciproce, mai ales daca nici defectele, pe care fiecare om le are, nu sint observate. Dragostea e tot ce e mai dulce pe pamint, datorita ei voi va veti trai viata din plin. In fata ei restul nu are valoare!
Sper ca te-am ajutat.
O zi buna! Pa!

| LoveNight a răspuns:

Exact asa sunt eu cu iubitul meu.eu mai inalta.si toata lumea se uita ciudar.si am rog este urat.eu nu vad o problema si nici el.acum ce sa imi fac sa-mi tai din picioare? e bine asa cum este. oamenii zic multe lucruri dar nu-mi pasahappy

| dara_1781 a răspuns:

Daca se iubesc nu este nici o problema.

| Vanessii a răspuns:

Sincer violeta ew cred ca nu conteaza inaltimea. si nu conteaza ce zic ceilalti cii ce simtiti voi! Sper ca te.am ajutat. Fundaa smug?