| elutzagty a întrebat:

Ce parere ati avea despre o fata care ati fost cu ea...si v-ati batut joc. dupa ati injurat-o si v-ati batut joc de ea.si ea a aflat ca o faceti in toate felurile.si va trimite sms. nu mai are rost sa fim prieteni mai lasa-ma in pace esti un nesimtit.pa.p.s. ea il iubea mult... funda

Răspuns Câştigător
| Charis a răspuns:

Oricat ai iubi un om, daca acel om te face in toate felurile si isi bate joc de tine, eu cred ca, cat l-ai iubi nu ar merita. Pt ca el nu o merita pe acea fata care a indraznit sa se indragosteasca de el. Deci nu mai are nici un rost sa mai fie impreuna/sau proeteni chiar daca ea il iubeste mult. nu merita. happy Si daca o sa fie faza cu despartirea si acela care a facut-o pe acea fata in toate felurile o sa indrazneasca sa spuna ca: Putem ramane prieteni. Sg va primi o palmahappy Pt ca acela nu merita nici prietenia eihappy Deci succeshappy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vroiam sa-i pun capac nu imi bateam joc de ea si ii ziceam ca termin relatia. Ea a fost de vina ca a stat dupa prostul care a facut-o in toate felurile.

Răspuns utilizator avertizat
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Eu nu as putea sa injur/bat joc de cineva.Caracterul meu nu este asa si exista parashute pentru asta, nu trebuie ca prietena sa pateasca asta.